Generické filtre

Trip.com zľavový kód a kupóny

Použite promo kódy, zľavové kódy a kupóny Trip.com, naplánujte si ďalšiu cestu, vyberte si z viac ako 1.2 milióna hotelov, rezervujte si letenky do viac ako 5000 destinácií po celom svete a ušetrite viac... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 5 hlasov
Navštívte obchod
8%
 • 10

TRIP.COM kupón so zľavou 6 % pre nových používateľov pre všetky hotely na svete

Decembra 31, 2023 ZÍSKAŤ KÓD ALL8
6%
 • 4

Trip.com zľavový kód 6% zľava pre nových používateľov v aplikácii

Decembra 31, 2023 ZÍSKAŤ KÓD SER6
 • 15

Trip.com APP Špeciálna zľava 10 €

Augusta 31, 2024 ZÍSKAJTE DOHODU
30%
Februára 29, 2024 ZÍSKAŤ KÓD deed

Platnosť kupónov

 • 0

Vyzdvihnutie zážitkových lístkov do Hong Kongu a Macaa Kreditná karta Hang Seng, zľava na rezerváciu MASTERCARD

Môže 5, 2023 ZÍSKAŤ KÓD CTNT
3%
 • 11

3% zľava na domáce a zámorské hotely

Môže 31, 2023 ZÍSKAŤ KÓD EL03

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Trip.com

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 20
🎇️ Zľavové kódy 9
📌 Ponuky 11
➡️ Najlepší kupón 80% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 03 júna 2023

Často kladené otázky o Trip.com

Ponúka Trip.com propagačné kódy?

Currently there are 20 Discount Codes and Promotions that will work for Trip.com in June 2023 and the best Coupon offers 80% Zľava

Ako môžem získať kód kupónu Trip.com?

Vyberte si jeden z aktuálnych zľavových kódov, ktoré nájdete na našej stránke. Kliknite na tlačidlo „Získať kód“. Skopírujte propagačný kód Trip. Pred použitím kódov sa uistite, že ste skontrolovali požiadavku na minimálne výdavky.

Ponúka Trip.com promo kódy alebo špeciálne zľavy pre nových zákazníkov?

Môžete vyskúšať členské ceny a ušetriť až 15% pri rezervácii niektorých hotelov. Po registrácii si môžete užívať výhody svojho strieborného statusu. Zľavy a špeciálne ponuky, ktoré získate ako člen Trip.com, sú úmerné kategórii, ktorú si vyberiete: Strieborná, Zlatá a Platinová. Výletné mince je možné zarobiť rezerváciou hotelov a letov, prezeraním nehnuteľností a rezerváciou cez Trip.com.

Kde nájdem všetky ponuky a kampane na Trip.com?

Použitie tlačidlo „Ponuky“ úplne vpravo v hornej navigačnej ponuke na domovskej stránke trip.com. Tým sa dostanete na stránku so zoznamom všetkých aktuálnych akcií. Alebo si vyberte aktuálnu akciovú zľavovú ponuku z našej webovej stránky.

Ponúka Trip.com záruku izby pri príchode?

Áno! Trip.com ponúka pri rezerváciách záruku izby. Trip.com vám vráti 3-násobok sumy vašej rezervácie, ak pri príchode nie je voľná izba.

Ako pridať promo kód Trip.com

Uplatnenie kódov na uloženie pri rezervácii na Trip.com je jednoduché. Tu sú kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste získali zľavu na Trip.com promo kód.

 • 1
  Vyberte destináciu, ktorú chcete navštíviť, a potom vyberte typ cesty, ktorý uprednostňujete (Hotel/Lietadlo/Auto, Vlak/Auto alebo prehliadka, Lístok/Auto, Auto, Autobus/Vlak, Auto).
 • 2
  Na získanie všetkých dostupných výsledkov použite tlačidlo vyhľadávania.
 • 3
  Vyberte si možnosť, ktorá vám vyhovuje, potom kliknite na tlačidlo „rezervovať“, aby ste sa dostali na stránku, kde je potrebné vyplniť vaše osobné údaje.
 • 4
  Posuňte zobrazenie nadol do sekcie „Špeciálne požiadavky“. za touto sekciou nájdete text „PROMO KÓD“. Kliknite na „Vybrať/Zadať“, vložte kód do poľa a kliknite na „Použiť“.
 • 5
  Vyplňte údaje hosťa a kliknite na „Ďalší krok: konečné potvrdenie“. Vyplňte svoje platobné údaje a kliknite na „Zaplatiť teraz“.

Ušetrite peniaze so zľavovým kódom Trip.com

Kód kupónu trip.com vám môže pomôcť ušetriť peniaze, či už hľadáte hotelovú izbu alebo dovolenkový balíček. Navyše môžete za svoj výlet získať odmenové míle alebo body.

Balíčky dovoleniek

Použitie zľavového kódu Trip com je jednoduchý spôsob, ako ušetriť balík na ďalšiu dovolenku. Webová stránka sa môže pochváliť ľahko použiteľným rozhraním a profesionálnym zákazníckym servisom. Môžete tiež použiť kalendár vyhľadávačov, aby ste sa dozvedeli o všetkých ponukách. Ak chcete začať, môžete sa zaregistrovať a získať bezplatný bonus. Táto webová stránka ponúka niektoré z najúžasnejších ponúk a je vynikajúcim zdrojom pre všetky vaše potreby týkajúce sa rezervácie dovolenky.

Webová stránka trip com je komplexný obchod pre všetky vaše cestovateľské potreby, či už hľadáte dovolenku, služobnú cestu alebo víkendový útek. Môžete si pozrieť lety, hotely a dokonca preskúmať panoramatické výhľady na byty a kondomínia. Ak ste cestovateľský nadšenec, môžete si pozrieť aj recenzie ostatných zákazníkov a zistiť, ktorá z mnohých ponúk výletov je pre vás tá pravá.

Kalendár je dostupný aj na stránke trip.com. Môžete si zobraziť mesačný kalendár, mesačný kalendár so všetkými aktuálnymi ponukami a kalendár denných ponúk. Môžete sa tiež prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov, zľavy na hotely a prenájom áut a bezplatné bonusy. Môžete si tiež stiahnuť rôzne mobilné aplikácie.

Na webovej stránke trip.com je k dispozícii aj kalendár s vyhľadávačom ponúk, ktorý vám pomôže nájsť tie najlepšie ponuky. Medzi ďalšie funkcie patria flexibilné možnosti filtrovania, bonus a online rezervačný systém, ktorý je bezpečný. V ponuke je široká škála ponúk a môžete si byť istí, že nájdete niečo, čo bude vyhovovať vášmu rozpočtu a cestovateľskému vkusu. Na webovej stránke je aj niekoľko ďalších výhod, ako napríklad bezplatný hotspot Wi-Fi pre vybrané lety. Rovnako ako na všetkých webových stránkach sa môžete prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov a hotelov a pozrieť si mnohé ďalšie ponúkané funkcie. Stránka tiež získala odznak s logom Trip com, čo znamená, že ste v dobrých rukách.

Uplatnite body alebo míle získavaním míľ za odmenu

Bonusy za registráciu s kreditnými kartami s cestovnými odmenami sú skvelým spôsobom, ako získať body. Body môžete použiť na zaplatenie hotelových rezervácií alebo rezerváciu letov. Body môžete tiež preniesť do vernostného programu vašej leteckej spoločnosti. Body môžete použiť aj na darčekové karty alebo hotovosť. Mali by ste však mať na pamäti, že hodnota bodov sa bude líšiť v závislosti od spôsobu, akým ich uplatníte. Ak chcete maximalizovať hodnotu svojich bodov, mali by ste si vybrať kartu s vysokou mierou odmien.

Tieto cestovné odmeny sú určené pre častých cestujúcich, ktorí chcú ušetriť peniaze za hotely a lety. Nie sú určené na cestovanie prvou triedou ani medzinárodné cestovanie. Pred zbieraním bodov by ste si mali premyslieť svoje cestovateľské ciele a vybrať si program odmeňovania, ktorý ponúka najlepšiu návratnosť vašich cestovných výdavkov.

Najlepšie kódy kupónov pre Trip.com

TYP POPIS VYPRŠÍ
kód TRIP.COM kupón so zľavou 6 % pre nových používateľov pre všetky hotely na svete Decembra 31, 2023
kód Trip.com zľavový kód 6% zľava pre nových používateľov v aplikácii Decembra 31, 2023
ZĽAVA Trip.com APP Špeciálna zľava 10 € Augusta 31, 2024
ZĽAVA Zarezervujte si svoj výlet do NSW ešte dnes a získajte EXTRA ZĽAVU 50 $* ubytovanie a zľavu 30 $*! Táto ponuka platí len pri rezervácii cez aplikáciu Trip.com. Ak chcete uplatniť, stačí sa zaregistrovať alebo prihlásiť do aplikácie a rezervovať. N / A

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

Možnosti platby

Bankový prevod
ApplePay
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Cestovanie Singapur Pte. Ltd 1 Harbourfront Ave - Singapur
+ 1-646 362 - 8606
trip.com
/Výlet
© 2022 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.