Generické filtre

Trip.com zľavový kód a kupóny júla 2024

Použite promo kódy, zľavové kódy a kupóny Trip.com, naplánujte si ďalšiu cestu, vyberte si z viac ako 1.2 milióna hotelov, rezervujte si letenky do viac ako 5000 destinácií po celom svete a ušetrite viac... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 7 hlasov
 • 3

Trip.com až 8% propagačný kód na prvú objednávku

Augusta 15, 2025 POZRITE SI KÓD THB8
 • 54

Vezmite 8% promo kód na TRIP.com

Môže 17, 2025 POZRITE SI KÓD USD8
 • 11

Trip.com 8% kupónový kód hotelov pobyt

8%
 • 28

Najlepší zľavový kód Trip.com pre nových zákazníkov: ušetrite 8 % pri prvej rezervácii

Júla 31, 2024 POZRITE SI KÓD USD8
 • 32

Nové užívateľské kódy získajú zľavu až 16 $ z vašej 1. objednávky

Decembra 31, 2024 POZRITE SI KÓD  app
8%
 • 13

Len pre hotely: ušetrite 8 % s týmto zľavovým kódom Trip.com

Októbra 31, 2024 POZRITE SI KÓD USD8
 • 48

Trip.com APP Špeciálna zľava 10 €

Augusta 31, 2024 POZRITE SI AKCIU
8%
 • 1

8% zľava na lístky na vlak, ktorá sa vzťahuje na aplikáciu Trip.com

March 12, 2024 POZRITE SI KÓD ally

Ušetrite peniaze so zľavovým kódom Trip.com

Kód kupónu trip.com vám môže pomôcť ušetriť peniaze, či už hľadáte hotelovú izbu alebo dovolenkový balíček. Navyše môžete za svoj výlet získať odmenové míle alebo body.

Balíčky dovoleniek

Použitie zľavového kódu Trip com je jednoduchý spôsob, ako ušetriť balík na ďalšiu dovolenku. Webová stránka sa môže pochváliť ľahko použiteľným rozhraním a profesionálnym zákazníckym servisom. Môžete tiež použiť kalendár vyhľadávačov, aby ste sa dozvedeli o všetkých ponukách. Ak chcete začať, môžete sa zaregistrovať a získať bezplatný bonus. Táto webová stránka ponúka niektoré z najúžasnejších ponúk a je vynikajúcim zdrojom pre všetky vaše potreby týkajúce sa rezervácie dovolenky.

Webová stránka trip com je komplexný obchod pre všetky vaše cestovateľské potreby, či už hľadáte dovolenku, služobnú cestu alebo víkendový útek. Môžete si pozrieť lety, hotely a dokonca preskúmať panoramatické výhľady na byty a kondomínia. Ak ste cestovateľský nadšenec, môžete si pozrieť aj recenzie ostatných zákazníkov a zistiť, ktorá z mnohých ponúk výletov je pre vás tá pravá.

Kalendár je dostupný aj na stránke trip.com. Môžete si zobraziť mesačný kalendár, mesačný kalendár so všetkými aktuálnymi ponukami a kalendár denných ponúk. Môžete sa tiež prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov, zľavy na hotely a prenájom áut a bezplatné bonusy. Môžete si tiež stiahnuť rôzne mobilné aplikácie.

Na webovej stránke trip.com je k dispozícii aj kalendár s vyhľadávačom ponúk, ktorý vám pomôže nájsť tie najlepšie ponuky. Medzi ďalšie funkcie patria flexibilné možnosti filtrovania, bonus a online rezervačný systém, ktorý je bezpečný. V ponuke je široká škála ponúk a môžete si byť istí, že nájdete niečo, čo bude vyhovovať vášmu rozpočtu a cestovateľskému vkusu. Na webovej stránke je aj niekoľko ďalších výhod, ako napríklad bezplatný hotspot Wi-Fi pre vybrané lety. Rovnako ako na všetkých webových stránkach sa môžete prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov a hotelov a pozrieť si mnohé ďalšie ponúkané funkcie. Stránka tiež získala odznak s logom Trip com, čo znamená, že ste v dobrých rukách.

Uplatnite body alebo míle získavaním míľ za odmenu

Bonusy za registráciu s kreditnými kartami s cestovnými odmenami sú skvelým spôsobom, ako získať body. Body môžete použiť na zaplatenie hotelových rezervácií alebo rezerváciu letov. Body môžete tiež preniesť do vernostného programu vašej leteckej spoločnosti. Body môžete použiť aj na darčekové karty alebo hotovosť. Mali by ste však mať na pamäti, že hodnota bodov sa bude líšiť v závislosti od spôsobu, akým ich uplatníte. Ak chcete maximalizovať hodnotu svojich bodov, mali by ste si vybrať kartu s vysokou mierou odmien.

Tieto cestovné odmeny sú určené pre častých cestujúcich, ktorí chcú ušetriť peniaze za hotely a lety. Nie sú určené na cestovanie prvou triedou ani medzinárodné cestovanie. Pred zbieraním bodov by ste si mali premyslieť svoje cestovateľské ciele a vybrať si program odmeňovania, ktorý ponúka najlepšiu návratnosť vašich cestovných výdavkov.

Často kladené otázky o Trip.com

Ponúka Trip.com zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 15 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre Trip.com v júli 2024, a najlepšie ponuky kupónov 80% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre Trip.com?

Ako môžem získať kód kupónu Trip.com?

Vyberte si jeden z aktuálnych zľavových kódov, ktoré nájdete na našej stránke. Kliknite na tlačidlo „Získať kód“. Skopírujte propagačný kód Trip. Pred použitím kódov sa uistite, že ste skontrolovali požiadavku na minimálne výdavky.

Ponúka Trip.com promo kódy alebo špeciálne zľavy pre nových zákazníkov?

Môžete vyskúšať členské ceny a ušetriť až 15% pri rezervácii niektorých hotelov. Po registrácii si môžete užívať výhody svojho strieborného statusu. Zľavy a špeciálne ponuky, ktoré získate ako člen Trip.com, sú úmerné kategórii, ktorú si vyberiete: Strieborná, Zlatá a Platinová. Výletné mince je možné zarobiť rezerváciou hotelov a letov, prezeraním nehnuteľností a rezerváciou cez Trip.com.

Kde nájdem všetky ponuky a kampane na Trip.com?

Použitie tlačidlo „Ponuky“ úplne vpravo v hornej navigačnej ponuke na domovskej stránke trip.com. Tým sa dostanete na stránku so zoznamom všetkých aktuálnych akcií. Alebo si vyberte aktuálnu akciovú zľavovú ponuku z našej webovej stránky.

Ponúka Trip.com záruku izby pri príchode?

Áno! Trip.com ponúka pri rezerváciách záruku izby. Trip.com vám vráti 3-násobok sumy vašej rezervácie, ak pri príchode nie je voľná izba.

Ako pridať promo kód Trip.com

Uplatnenie kódov na uloženie pri rezervácii na Trip.com je jednoduché. Tu sú kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste získali zľavu na Trip.com promo kód.

 • 1
  Vyberte destináciu, ktorú chcete navštíviť, a potom vyberte typ cesty, ktorý uprednostňujete (Hotel/Lietadlo/Auto, Vlak/Auto alebo prehliadka, Lístok/Auto, Auto, Autobus/Vlak, Auto).
 • 2
  Na získanie všetkých dostupných výsledkov použite tlačidlo vyhľadávania.
 • 3
  Vyberte si možnosť, ktorá vám vyhovuje, potom kliknite na tlačidlo „rezervovať“, aby ste sa dostali na stránku, kde je potrebné vyplniť vaše osobné údaje.
 • 4
  Posuňte zobrazenie nadol do sekcie „Špeciálne požiadavky“. za touto sekciou nájdete text „PROMO KÓD“. Kliknite na „Vybrať/Zadať“, vložte kód do poľa a kliknite na „Použiť“.
 • 5
  Vyplňte údaje hosťa a kliknite na „Ďalší krok: konečné potvrdenie“. Vyplňte svoje platobné údaje a kliknite na „Zaplatiť teraz“.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Trip.com

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 15
🎇️ Zľavové kódy 8
📌 Ponuky 7
➡️ Najlepší kupón 8% zľava
🆕 Najnovší kupón 8% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 13 júla 2024

Najlepšie kódy kupónov pre Trip.com

KÓD Trip.com POPIS PONUKY Trip.com VYPRŠÍ
TRIPBESTTHB8 Trip.com až 8% propagačný kód na prvú objednávku Augusta 15, 2025
TRIPBESTUSD8 Vezmite 8% promo kód na TRIP.com Môže 17, 2025
N/A Trip.com 8% kupónový kód hotelov pobyt N / A
TRIPBESTUSD8 Najlepší zľavový kód Trip.com pre nových zákazníkov: ušetrite 8 % pri prvej rezervácii Júla 31, 2024

Kupóny a ponuky z obchodov podobných Trip.com

 • 18

EMIRATES.com 15% propagačný kód vyberte lety

Augusta 16, 2025 POZRITE SI KÓD CC17
 • 9

Trainline.com 10% propagačný kód

Augusta 9, 2025 POZRITE SI KÓD AN10
 • 88

TURKISHAIRLINES.com 20% propagačný kód

Augusta 28, 2025 POZRITE SI KÓD 24QF
 • 12

trvať 10% kód kupónu na TAPAirPortugal.com

Júla 25, 2025 POZRITE SI KÓD SERS

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

TRIP.com 할인 코드 80년 2022월 XNUMX%

https://www.oxideals.kr/view/trip/
입력해야 하는 페이지로 이동합니다. "특별 요청" 섹션까지 아래로 스크롤하십시오. 이 섹션 뒤에 "PROMO CODE"라는 텍스트가 표시됩니다. "선택/입력"을 클릭하고 상자에 코드를 삽입한 다음 "사용"을 클릭...

15% Off Trip.com Promo Kódy a kupóny

https://urbizdeals.com/trip-com-coupons/15-percent-off/
v priemere 100+ USD s kódmi pre celú stránku Trip.com, 25% zľavové poukážky, doprava zdarma ... Trip.com Promo kód: Získajte 15% Off (On Tours and Tickets). Použité 51-krát Získajte dohodu 5% zľava 5% Off Trip.com kupón...

ušetríte 50% on JetBlue Flights, Caribbean Cruises, and More During This Massive Spring Travel Sale...

https://www.travelandleisure.com/best-end-of-season-travel-deals-spring-2024-flights-cruises-hotels-8646211
a využitím promo kód HAWAII24. Best Travel Booking Service Deals Travel Zoo Travelzoo: A 5-star all-inclusive escape to Cancun (with flights!) for $599 — this one is hard to pass up. Booking dates run...

Špeciálne bezcolné ponuky na airasiatravelmall pre hostí rezervovaných cez Trip.com

http://www.walkintokorea.com/news/articleView.html?idxno=3162
každý, kto si rezervuje letenky AirAsia (let kód AK, D7, QZ a Z2) na Trip.com dostanú a promo kód v hodnote 50 MYR pri každej rezervácii. Každý promo kód im umožní získať zľavu 50 MYR na...

Ponuky Trip.com v Hong Kongu

https://hk.paylesser.com/trip-com
predaj štátneho sviatku, filter pre hotel a mnoho ďalších. Ak máte záujem nájsť trip.com promo kód, môžete navštíviť webovú stránku Paylesser Hong Kong. Je to skvelá šanca, ako výrazne ušetriť na...

Rezervácie a sťahovanie aplikácií na Trip.com dosiahli nové maximá počas globálnej kampane 11.11

http://www.walkintokorea.com/news/articleView.html?idxno=3154
denne promo kód prevzaté do polnoci. Veľa žiadaných lístkov a kupónov tiež fungovalo veľmi dobre, pričom hongkonský Disneyland, Ocean Park Hong Kong a Häagen-Dazs sa ukázali ako najpredávanejšie. V...
© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.