Generické filtre

Trip.com zľavový kód a kupóny

Použite promo kódy, zľavové kódy a kupóny Trip.com, naplánujte si ďalšiu cestu, vyberte si z viac ako 1.2 milióna hotelov, rezervujte si letenky do viac ako 5000 destinácií po celom svete a ušetrite viac... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 6 hlasov
Navštívte obchod
 • 9

Nové užívateľské kódy získajú zľavu až 16 $ z vašej 1. objednávky

Decembra 31, 2024 POZRITE SI KÓD  app
8%
 • 2

Len pre hotely: ušetrite 8 % s týmto zľavovým kódom Trip.com

Októbra 31, 2024 POZRITE SI KÓD USD8
20 €
 • 9

Ušetrite viac 20 € na aplikácii Trip.com pri všetkých letoch s Air Europa do kľúčových destinácií v Latinskej Amerike a USA

Júna 30, 2024 POZRITE SI AKCIU
50 €
 • 5

Ponuka Trip.com: propagačný kód 50 € – kupónová kampaň s Air Europa

Júna 30, 2024 POZRITE SI AKCIU
 • 44

Trip.com APP Špeciálna zľava 10 €

Augusta 31, 2024 POZRITE SI AKCIU
30%
 • 20

Výlety cez pracovné dni 30% Vypnuté v cieľových hoteloch

Februára 29, 2024 POZRITE SI KÓD deed

Platnosť kupónov

15%
 • 7

Zarezervujte si vybrané lety a získajte 15% VYPNUTÉ na Trip.com

Novembra 20, 2023 POZRITE SI AKCIU
8%
 • 27

Promo kód Trip.com Zľava 8 % na hotelové rezervácie pre nových používateľov

Januára 1, 2024 POZRITE SI KÓD USD8
8%
 • 4

TRIP.COM zľavový kód 8% zľava na hotelové rezervácie pre nových používateľov

Augusta 31, 2023 POZRITE SI KÓD USD8

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Trip.com

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 20
📌 Ponuky 20
➡️ Najlepší kupón 80% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 26 2024 februára

Často kladené otázky o Trip.com

Ponúka Trip.com zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre Trip.com vo februári 2024, a najlepšie ponuky kupónov 80% Zľava

Ako môžem získať kód kupónu Trip.com?

Vyberte si jeden z aktuálnych zľavových kódov, ktoré nájdete na našej stránke. Kliknite na tlačidlo „Získať kód“. Skopírujte propagačný kód Trip. Pred použitím kódov sa uistite, že ste skontrolovali požiadavku na minimálne výdavky.

Ponúka Trip.com promo kódy alebo špeciálne zľavy pre nových zákazníkov?

Môžete vyskúšať členské ceny a ušetriť až 15% pri rezervácii niektorých hotelov. Po registrácii si môžete užívať výhody svojho strieborného statusu. Zľavy a špeciálne ponuky, ktoré získate ako člen Trip.com, sú úmerné kategórii, ktorú si vyberiete: Strieborná, Zlatá a Platinová. Výletné mince je možné zarobiť rezerváciou hotelov a letov, prezeraním nehnuteľností a rezerváciou cez Trip.com.

Kde nájdem všetky ponuky a kampane na Trip.com?

Použitie tlačidlo „Ponuky“ úplne vpravo v hornej navigačnej ponuke na domovskej stránke trip.com. Tým sa dostanete na stránku so zoznamom všetkých aktuálnych akcií. Alebo si vyberte aktuálnu akciovú zľavovú ponuku z našej webovej stránky.

Ponúka Trip.com záruku izby pri príchode?

Áno! Trip.com ponúka pri rezerváciách záruku izby. Trip.com vám vráti 3-násobok sumy vašej rezervácie, ak pri príchode nie je voľná izba.

Ako pridať promo kód Trip.com

Uplatnenie kódov na uloženie pri rezervácii na Trip.com je jednoduché. Tu sú kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste získali zľavu na Trip.com promo kód.

 • 1
  Vyberte destináciu, ktorú chcete navštíviť, a potom vyberte typ cesty, ktorý uprednostňujete (Hotel/Lietadlo/Auto, Vlak/Auto alebo prehliadka, Lístok/Auto, Auto, Autobus/Vlak, Auto).
 • 2
  Na získanie všetkých dostupných výsledkov použite tlačidlo vyhľadávania.
 • 3
  Vyberte si možnosť, ktorá vám vyhovuje, potom kliknite na tlačidlo „rezervovať“, aby ste sa dostali na stránku, kde je potrebné vyplniť vaše osobné údaje.
 • 4
  Posuňte zobrazenie nadol do sekcie „Špeciálne požiadavky“. za touto sekciou nájdete text „PROMO KÓD“. Kliknite na „Vybrať/Zadať“, vložte kód do poľa a kliknite na „Použiť“.
 • 5
  Vyplňte údaje hosťa a kliknite na „Ďalší krok: konečné potvrdenie“. Vyplňte svoje platobné údaje a kliknite na „Zaplatiť teraz“.

Najlepšie kódy kupónov pre Trip.com

TYP POPIS VYPRŠÍ
kód Nové užívateľské kódy získajú zľavu až 16 $ z vašej 1. objednávky Decembra 31, 2024
kód Len pre hotely: ušetrite 8 % s týmto zľavovým kódom Trip.com Októbra 31, 2024
ZĽAVA Ušetrite viac 20 € na aplikácii Trip.com pri všetkých letoch s Air Europa do kľúčových destinácií v Latinskej Amerike a USA Júna 30, 2024
ZĽAVA Ponuka Trip.com: propagačný kód 50 € – kupónová kampaň s Air Europa Júna 30, 2024

Ušetrite peniaze so zľavovým kódom Trip.com

Kód kupónu trip.com vám môže pomôcť ušetriť peniaze, či už hľadáte hotelovú izbu alebo dovolenkový balíček. Navyše môžete za svoj výlet získať odmenové míle alebo body.

Balíčky dovoleniek

Použitie zľavového kódu Trip com je jednoduchý spôsob, ako ušetriť balík na ďalšiu dovolenku. Webová stránka sa môže pochváliť ľahko použiteľným rozhraním a profesionálnym zákazníckym servisom. Môžete tiež použiť kalendár vyhľadávačov, aby ste sa dozvedeli o všetkých ponukách. Ak chcete začať, môžete sa zaregistrovať a získať bezplatný bonus. Táto webová stránka ponúka niektoré z najúžasnejších ponúk a je vynikajúcim zdrojom pre všetky vaše potreby týkajúce sa rezervácie dovolenky.

Webová stránka trip com je komplexný obchod pre všetky vaše cestovateľské potreby, či už hľadáte dovolenku, služobnú cestu alebo víkendový útek. Môžete si pozrieť lety, hotely a dokonca preskúmať panoramatické výhľady na byty a kondomínia. Ak ste cestovateľský nadšenec, môžete si pozrieť aj recenzie ostatných zákazníkov a zistiť, ktorá z mnohých ponúk výletov je pre vás tá pravá.

Kalendár je dostupný aj na stránke trip.com. Môžete si zobraziť mesačný kalendár, mesačný kalendár so všetkými aktuálnymi ponukami a kalendár denných ponúk. Môžete sa tiež prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov, zľavy na hotely a prenájom áut a bezplatné bonusy. Môžete si tiež stiahnuť rôzne mobilné aplikácie.

Na webovej stránke trip.com je k dispozícii aj kalendár s vyhľadávačom ponúk, ktorý vám pomôže nájsť tie najlepšie ponuky. Medzi ďalšie funkcie patria flexibilné možnosti filtrovania, bonus a online rezervačný systém, ktorý je bezpečný. V ponuke je široká škála ponúk a môžete si byť istí, že nájdete niečo, čo bude vyhovovať vášmu rozpočtu a cestovateľskému vkusu. Na webovej stránke je aj niekoľko ďalších výhod, ako napríklad bezplatný hotspot Wi-Fi pre vybrané lety. Rovnako ako na všetkých webových stránkach sa môžete prihlásiť na odber upozornení na ponuky letov a hotelov a pozrieť si mnohé ďalšie ponúkané funkcie. Stránka tiež získala odznak s logom Trip com, čo znamená, že ste v dobrých rukách.

Uplatnite body alebo míle získavaním míľ za odmenu

Bonusy za registráciu s kreditnými kartami s cestovnými odmenami sú skvelým spôsobom, ako získať body. Body môžete použiť na zaplatenie hotelových rezervácií alebo rezerváciu letov. Body môžete tiež preniesť do vernostného programu vašej leteckej spoločnosti. Body môžete použiť aj na darčekové karty alebo hotovosť. Mali by ste však mať na pamäti, že hodnota bodov sa bude líšiť v závislosti od spôsobu, akým ich uplatníte. Ak chcete maximalizovať hodnotu svojich bodov, mali by ste si vybrať kartu s vysokou mierou odmien.

Tieto cestovné odmeny sú určené pre častých cestujúcich, ktorí chcú ušetriť peniaze za hotely a lety. Nie sú určené na cestovanie prvou triedou ani medzinárodné cestovanie. Pred zbieraním bodov by ste si mali premyslieť svoje cestovateľské ciele a vybrať si program odmeňovania, ktorý ponúka najlepšiu návratnosť vašich cestovných výdavkov.

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.