Generické filtre

Etsy zľavový kód a kupóny júna 2024

Zákazníci v Etsy môžu pri nákupe produktov online využiť rôzne kupóny, poukážky a akcie. Tieto ponuky poskytujú možnosti úspor a zlepšujú... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 1 hlasovaní
35%
 • 26

Najlepší propagačný kód Etsy: až 35% zľava

Decembra 31, 2025 POZRITE SI KÓD BACK
10%
 • 18

Etsy kupón: ušetrite 10%

10%
 • 13

extra 10% zľava s týmto propagačným kódom Etsy

Decembra 31, 2024 POZRITE SI KÓD kyou

Kde nájsť Etsy zľavové kódy

Okrem tejto stránky, kde vám predstavujeme najnovšie promo kódy Etsy, existujú aj iné spôsoby, ako byť informovaný o najnovších propagačných ponukách Etsy a získať platné kódy kupónov Etsy. Zoznam spôsobov, ktorými môžete tieto propagačné kódy a zľavy získať, je uvedený nižšie.

Tu nájdete, kde nájdete propagačné kódy Etsy

 • Aktuálne zľavy a akcie nájdete v sekcii „Predaje a akcie“ na webovej stránke Etsy.
 • Prihláste sa na odber noviniek Etsy, aby ste dostávali aktualizácie o pripravovaných predajoch a exkluzívnych akciách.
 • Sledujte Etsy na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram a Twitter, aby ste mali prehľad o špeciálnych ponukách a časovo obmedzených ponukách.
 • Ak chcete jednoducho nájsť zľavnené položky, použite filter „Cena (od najnižšej po najvyššiu)“ pri prehliadaní trhu Etsy.
 • Pripojte sa k fóram a komunitným skupinám Etsy a spojte sa s ostatnými kupujúcimi, ktorí môžu zdieľať informácie o aktuálnych predajoch a akciách.
 • Dávajte si pozor na sviatočné výpredaje a sezónne akcie, pretože Etsy v týchto časoch často ponúka zľavy.
 • Kontaktujte priamo predajcov Etsy a opýtajte sa ich na aktuálne zľavy alebo propagačné kódy, ktoré môžu mať k dispozícii.
Etsy zľavový kód

Aké typy propagačných kódov Etsy a zľavových ponúk sú k dispozícii

Hoci si možno myslíte, že pre celý trh môže byť k dispozícii iba jedna zľavová sekcia Etsy a jeden alebo viac propagačných kódov Etsy, veci nie sú také jednoduché. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete ušetriť, keď si chcete niečo kúpiť z online portálu Etsy.

Všetky typy Etsy zľavových kódov a propagačných ponúk

 • Zľavové kódy: Etsy.com ponúka zľavové kódy, ktoré je možné uplatniť pri pokladni a získať tak percentuálnu alebo pevnú sumu z celkovej nákupnej ceny. Tieto kódy sú často dostupné počas špeciálnych akcií alebo ako poďakovanie verným zákazníkom.
 • Kódy bezplatného doručenia: zákazníci môžu tiež nájsť kódy bezplatného doručenia na Etsy.com. Tieto kódy sa zbavujú poplatkov za dopravu, vďaka čomu si zákazníci môžu užiť svoje nákupy bez dodatočných nákladov. Bezplatné kódy dopravy sú zvyčajne ponúkané na obmedzený čas alebo pre konkrétne položky.
 • Kódy darčekových kariet: Etsy.com ponúka kódy darčekových kariet, ktoré možno použiť ako spôsob platby pri pokladni. Tieto kódy sú ideálne na darčeky alebo osobné použitie. Dajú sa kúpiť v rôznych nominálnych hodnotách a dajú sa vymeniť na stránke.
 • Balíčkové zľavy: Niektorí predajcovia na Etsy.com ponúkajú balíkové zľavy, kde si zákazníci môžu kúpiť viacero položiek od toho istého predajcu za zľavnenú cenu. Je to skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze a získať vyššiu hodnotu za nákup.
 • Bleskové zľavy: Etsy.com príležitostne prevádzkuje bleskové výpredaje, kde sú určité položky ponúkané za zľavnenú cenu na obmedzený čas. Tieto predaje sú zvyčajne oznámené vopred a môžu byť skvelou príležitosťou na uzavretie obchodu.
 • Výpredajové zľavy: Zákazníci môžu nájsť výpredajové akcie na Etsy.com, kde predajcovia ponúkajú zľavnené ceny na určité položky, aby vyčistili svoj inventár. Tieto výpredaje sú skvelým spôsobom, ako nájsť jedinečné položky za nižšiu cenu.
 • Sezónny výpredaj: Etsy.com ponúka aj sezónne výpredaje, kde predajcovia ponúkajú zľavy na položky relevantné pre aktuálnu sezónu. Môžu to byť položky s tematikou dovolenky, sezónne dekorácie a ďalšie.
Kód kupónu Etsy

Pravidlá používania propagačného kódu Etsy

Existuje 6 pravidiel, ktoré by ste si mali prečítať pred použitím propagačného kódu Etsy, aby ste sa uistili, že získate zľavu, ktorú uvádza v popise. Mnoho našich návštevníkov nedodržiava jedno alebo viacero z týchto pravidiel, preto sme pripravili a zverejnili ich zoznam nižšie.

Aké sú pravidlá používania kupónu Etsy

 • Uistite sa, že kód kupónu je platný a jeho platnosť ešte nevypršala.
 • Pozorne si prečítajte zmluvné podmienky kupónu, aby ste pochopili všetky obmedzenia alebo obmedzenia.
 • Kód kupónu použite počas procesu platby zadaním do určeného poľa.
 • Pred pokladňou potvrďte, že zľava bola uplatnená.
 • Upozorňujeme, že kupóny nie je možné kombinovať s inými ponukami alebo akciami.
 • Nezabudnite použiť kupón pred dátumom platnosti, aby ste mohli využiť zľavu.
Etsy zľavový kód

Aktuálne akcie a kupóny Etsy

Chcete byť informovaní o najnovších propagačných ponukách a zľavových kódoch Etsy? Prihláste sa na odber nášho newslettera a navštevujte túto stránku každý deň. Aby ste tento proces uľahčili a okamžite videli, čo sú, nižšie nájdete zoznam najnovších Etsy zľavových kódov a dostupných propagačných ponúk.

Aké sú najnovšie propagačné ponuky a zľavové kódy Etsy

 • Sezónne výpredaje: Etsy.com ponúka sezónne výpredaje počas celého roka, ako je Black Friday a Cyber ​​Monday, kde si zákazníci môžu vychutnať zľavy až do výšky 50% zo širokej škály produktov.
 • Bezplatná doprava: Niektorí predajcovia na Etsy.com ponúkajú bezplatnú dopravu na určité položky, vďaka čomu je pre zákazníkov pohodlnejšie a cenovo výhodnejšie nakupovať požadované produkty.
 • 10% kódy kupónov: Etsy.com ponúka kódy kupónov, ktoré môžu zákazníci získať pri pokladni 10% zľavy.
 • Hromadné zľavy: mnohí predajcovia na Etsy.com ponúkajú hromadné zľavy, kde si zákazníci môžu vychutnať nižšie ceny pri nákupe viacerých množstiev tej istej položky, čo je ideálne pre tých, ktorí chcú nakupovať vo väčších množstvách.
 • Výpredaje: Etsy.com pravidelne organizuje výpredajové akcie, kde zákazníci môžu nájsť zľavnené položky, ktoré sa predávajú za znížené ceny, aby vytvorili priestor pre nové zásoby.
 • Vernostné programy: Niektorí predajcovia na Etsy.com ponúkajú vernostné programy, v ktorých môžu zákazníci získavať body alebo odmeny za svoje nákupy, čím podporujú opakovanie obchodu a poskytujú ďalšie možnosti úspor.
 • Časovo obmedzené ponuky: Etsy.com príležitostne ponúka časovo obmedzené propagačné akcie, ako sú bleskové výpredaje alebo exkluzívne zľavy, čo dáva zákazníkom pocit naliehavosti využiť tieto špeciálne ponuky.
 • "LETO15": 15% vypnúť všetky položky s letnou tematikou.
 • „DOPRAVA ZADARMO“: Doprava zdarma pri objednávkach nad 50 USD.
 • "PREDAJ20": 20% zľava na vybraný zľavnený tovar.
 • "HOLIDAY25": 25% zľava na sviatočnú výzdobu.
 • „BIRTHDAY10“: zľava 10 USD v deň vašich narodenín.
 • "DARČEK 15": 15% zľava na darčekové predmety.
 • "HOME20": 20% zľava na bytové dekorácie.
 • "JEWELRY30": 30% zľava na šperky.
 • "ART25": 25% zľava na umelecké výtlačky.
Kód kupónu Etsy

Ročné propagačné kampane ponúkané spoločnosťou Etsy

Jarný výpredaj Etsy

Etsy.com ponúka jarné zľavy. Tieto zľavy sú dostupné na širokú škálu produktov vrátane ručne vyrábaných predmetov, vintage tovaru a jedinečných remesiel. Zákazníci môžu nájsť zľavy až do 50% vypnúť vybrané položky. Výpredaj zahŕňa rôzne kategórie ako bytové dekorácie, šperky, oblečenie a doplnky. Táto časovo obmedzená ponuka je skvelou príležitosťou pre nakupujúcich nájsť jedinečné a cenovo dostupné položky pre seba alebo ako darčeky. Nenechajte si ujsť tieto jarné úspory na Etsy.com.

Letné zľavy Etsy

Tieto zľavy sú k dispozícii na širokú škálu produktov vrátane ručne vyrábaných predmetov, vintage tovaru a remeselných potrieb. Zákazníci môžu ušetriť až do výšky 50% z pôvodnej ceny. Výpredaj zahŕňa rôzne kategórie ako bytové dekorácie, šperky, oblečenie a doplnky. Či už hľadáte jedinečné umelecké dielo alebo jedinečný darček, letný výpredaj Etsy.com vám ponúka možnosť nájsť kvalitné predmety za zvýhodnenú cenu. Nepremeškajte túto časovo obmedzenú ponuku. Nakúpte teraz a využite letné zľavy dostupné na Etsy.com.

Jesenný výpredaj Etsy

Táto sezónna zľava ponúka zákazníkom možnosť nákupu širokého sortimentu produktov za zvýhodnené ceny. Zľavy sú k dispozícii na rôzne položky vrátane ručne vyrábaných remesiel, historických výrobkov a jedinečných domácich dekorácií. Zákazníci si môžu prezerať stránku a preskúmať rozmanitý výber zľavnených položiek. Táto časovo obmedzená ponuka umožňuje nakupujúcim ušetriť peniaze pri nákupe vysokokvalitných a jedinečných produktov. Či už niekto hľadá darček alebo si chce jednoducho dopriať, jesenné zľavy na Etsy.com sú na to vynikajúcou príležitosťou.

Etsy vianočné zľavy

Tieto zľavy sú k dispozícii na širokú škálu produktov vrátane ručne vyrábaných remesiel, historických predmetov a jedinečných darčekov. Zákazníci môžu počas týchto sviatkov pri nákupoch výrazne ušetriť. Pre nakupujúcich je to skvelá príležitosť nájsť špeciálne a jedinečné položky za cenu zníženú až o 50% alebo viac. Nenechajte si ujsť tieto vianočné ponuky na Etsy.com.

Zimné zľavy Etsy

Etsy.com ponúka zimné zľavy na širokú škálu produktov. Táto sezónna zľava dáva zákazníkom možnosť zakúpiť si jedinečné ručne vyrábané predmety, vintage poklady a ručne vyrábané predmety za zvýhodnené ceny. Ponuky sa líšia od predajcu k predajcovi, pričom niektoré ponúkajú zľavy až do výšky 50% vypnúť vybrané položky. Zákazníci môžu nájsť rozmanitý výber produktov vrátane oblečenia, doplnkov, domácich dekorácií a personalizovaných darčekov. Zimné zľavy na Etsy.com sú skvelou príležitosťou pre zákazníkov, ako podporiť nezávislých predajcov a nájsť jedinečné položky za dostupné ceny. Nenechajte si ujsť tieto časovo obmedzené ponuky a začnite si prezerať zimné zľavy na Etsy.com ešte dnes.

Etsy Black Friday zľavy

Etsy.com ponúka zľavy na čierny piatok. Toto každoročné podujatie ponúka zákazníkom možnosť zakúpiť si ručne vyrábané a vintage predmety za zvýhodnené ceny. Zľavy sú k dispozícii na širokú škálu produktov vrátane šperkov, domácich dekorácií, odevov a umeleckých diel. Zákazníci môžu prehliadať stránku a nájsť jedinečné a jedinečné položky, ktoré vyhovujú ich osobnému štýlu. Čierny piatok zľava na Etsy.com je veľmi očakávanou udalosťou pre nakupujúcich, ktorí hľadajú špeciálne A charakteristické darčeky. Nepremeškajte svoju šancu využiť tieto časovo obmedzené zľavy.

Zľavy Etsy Cyber ​​Monday

Etsy.com ponúka zľavy na Cyber ​​Monday. Toto každoročné podujatie ponúka zákazníkom možnosť ušetriť na širokej škále produktov dostupných na platforme. Zľavy pokrývajú rôzne kategórie vrátane bytových dekorácií, módy, šperkov a ďalších. Zákazníci môžu očakávať výrazné zníženie cien vybraných položiek, vďaka čomu je ideálny čas na nákup jedinečných a ručne vyrábaných produktov. Či už hľadáte špeciálny darček alebo niečo na vylepšenie vlastného priestoru, akcia Cyber ​​Monday na Etsy.com ponúka šancu ušetriť. Nepremeškajte tieto časovo obmedzené ponuky a využite zľavy dostupné na Etsy.com počas Cyber ​​Monday.

Výpredaj Etsy na výročie

Etsy.com v súčasnosti organizuje výročný výpredaj, ktorý zákazníkom ponúka širokú škálu zľavnených produktov. S množstvom jedinečných a ručne vyrábaných predmetov môžu zákazníci nájsť perfektný darček. Zľava zahŕňa produkty v rôznych kategóriách ako dekor, šperky, oblečenie a iné. Nepremeškajte túto príležitosť získať skvelé ponuky na Etsy.com počas ich výročnej zľavy. Príjemné nakupovanie! Propagačný kód Etsy

Často kladené otázky o Etsy

Ponúka Etsy zľavové kódy?

V súčasnosti existujú 3 zľavové kódy a propagačné akcie, ktoré budú fungovať pre Etsy v júni 2024 a najlepšie kupónové ponuky 35% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre Etsy?

V súčasnosti existujú nasledujúce zľavové kódy a propagačné ponuky pre Etsy

Ako nájdem zľavové kódy na Etsy?

Zľavové kódy na Etsy možno nájsť prostredníctvom rôznych kanálov. Predajcovia môžu propagovať svoje kódy na stránkach svojich obchodov, účtoch sociálnych médií alebo prostredníctvom bulletinov. Okrem toho môžu kódy ponúkať aj webové stránky a blogy, ktoré sa venujú zdieľaniu zliav Etsy.

Ako uplatním zľavový kód na Etsy?

Ak chcete uplatniť zľavový kód na Etsy, jednoducho pridajte položky do košíka a prejdite na stránku pokladne. Na pravej strane nájdete políčko „Použiť kód kupónu“. Do tohto poľa zadajte kód a kliknite na „Použiť“. Ak je zľava platná, uplatní sa na vašu objednávku.

Sú dostupné zľavové kódy pre všetky obchody Etsy?

Nie všetky obchody Etsy ponúkajú zľavové kódy. Je na rozhodnutí každého jednotlivého predajcu, či bude ponúkať kódy ako propagačný nástroj alebo nie. Odporúča sa, aby ste si prečítali pravidlá obchodu alebo sa priamo obrátili na predajcu a informovali sa o zľavových kódoch.

Existujú nejaké obmedzenia na používanie zľavových kódov na Etsy?

Áno, existujú určité obmedzenia na používanie zľavových kódov na Etsy. Niektoré kódy môžu mať minimálnu požiadavku na nákup alebo môžu byť platné len pre určité položky alebo obchody. Okrem toho zľavové kódy nie je možné použiť na nákupy uskutočnené prostredníctvom aplikácie Etsy.

Ako dlho platia zľavové kódy na Etsy?

Platnosť zľavových kódov na Etsy sa môže líšiť. Predajcovia majú možnosť nastaviť dátum vypršania platnosti svojich kódov, ktorý sa môže pohybovať od niekoľkých dní až po niekoľko mesiacov. Pred použitím zľavového kódu je dôležité skontrolovať dátum vypršania platnosti, aby ste sa uistili, že je stále platný.

Môžem použiť zľavový kód pre existujúcu objednávku?

Žiaľ, zľavové kódy nie je možné uplatniť na objednávky, ktoré už boli zadané. Kódy je potrebné zadať počas procesu platby pred dokončením objednávky.

Ako pridať kód kupónu Etsy

Na handmade trhovisku Etsy máte teraz až až 50% zľavu pomocou propagačného kódu, ako je tento:

 • 1
  Vyberte si, ktoré produkty si chcete kúpiť v online obchode Etsy a po výbere požadovaných možností kliknite na tlačidlo PRIDAŤ DO KOŠÍKA.
 • 2
  Na ďalšej stránke, na stránke Nákupný košík, pod zoznamom vybraných produktov vidíte text „Použiť kódy kupónov obchodu“.
 • 3
  Po kliknutí na tento text napíšte kupón Etsy do zobrazeného poľa a potom kliknite na čierne tlačidlo Použiť, aby ste získali zľavu.
 • 4
  Ak zľava ponúkaná kupónom neplatí, môžete vyskúšať iný kupón Etsy a zistiť, či je platný alebo nie.
 • 5
  Po prijatí kupónovej zľavy kliknite na čierne tlačidlo „Pokračovať k pokladni“ a dokončite objednávku Etsy.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Etsy

🛍️ Kategória ostatné
🔥 Celkové ponuky 3
🎇️ Zľavové kódy 3
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 35% Zľava
🆕 Najnovší kupón 35% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 19 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre Etsy

Etsy KÓD POPIS PONUKY Etsy VYPRŠÍ
COMEBACK Najlepší propagačný kód Etsy: až 35% zľava Decembra 31, 2025
10PERCENTOFF Etsy kupón: ušetrite 10% N / A
thankyou extra 10% zľava s týmto propagačným kódom Etsy Decembra 31, 2024

Kupóny a ponuky z obchodov podobných Etsy

 • 2

COREL.com 15% propagačný kód

Júla 24, 2025 POZRITE SI KÓD IL15
 • 1

Propagačný kód Banggod.com: až 10% zľava na celom webe

Júla 22, 2025 POZRITE SI KÓD ALL8
 • 1

WISH.com 15% propagačný kód prvej objednávky

Júla 9, 2025 POZRITE SI KÓD ST15
 • 1

Microsoft.com 20% propagačný kód

Júla 2, 2025 POZRITE SI KÓD RB20
 • 1

PositiveGrid.com 5% propagačný kód na celom webe

Júla 31, 2025 POZRITE SI KÓD OT23

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.