Generické filtre

OFF---WHITE.com zľavový kód a kupóny júla 2024

Zákazníkom sú k dispozícii akcie, kódy kupónov a kupóny pre OFF-WHITE. Tieto ponuky poskytujú príležitosti na zľavy a úspory na produkty OFF-WHITE. Pomocou promo... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní
 • 6

extra 10% položky vhodné pre promo kód na OFF–WHITE.com

Augusta 22, 2025 POZRITE SI KÓD MPVL
 • 1

OFF–WHITE.com 10% propagačný kód pri ďalšej objednávke

Augusta 29, 2025 POZRITE SI KÓD VCHG
 • 16

Propagačný kód na OFF—WHITE.com: 10% zľava pri ďalšej objednávke

Júna 24, 2025 POZRITE SI KÓD VCHG
 • 19

OFF—WHITE.com propagačný kód: extra 10% zľava

Júna 11, 2025 POZRITE SI KÓD MPVL
 • 10

trvať 10% kupón na prvú objednávku na OFF—WHITE.com

 • 4

Ponuka Off-White.com: Nové položky už od 110 USD

Novembra 30, 2024 POZRITE SI AKCIU
10%
 • 48

Propagačný kód OFF-White.com: ušetrite 10%

Novembra 29, 2024 POZRITE SI KÓD TRIC
20%
 • 66

20% zľava s týmto kupónom OFF-White

Môže 25, 2025 POZRITE SI KÓD 3X20
15%
 • 23

15% OFF-White propagačný kód

Januára 31, 2025 POZRITE SI KÓD FF12

Platnosť kupónov

10%
 • 28

Propagačný kód OffWhite na marec 2024: ušetrite 10%

March 31, 2024 POZRITE SI KÓD MPVL

Kde môžete nájsť OFF-WHITE zľavové kódy

Nielen na tejto stránke môžete nájsť propagačné kódy OFF-WHITE, ale aj na hlavnej stránke oficiálneho internetového obchodu OFF-WHITE po prihlásení sa na odber noviniek, na sociálnych sieťach atď. Nižšie je uvedený zoznam 8 spôsobov, ako môžete získajte propagačné kódy pre oficiálny internetový obchod známej značky OFF-WHITE.

Tu nájdete, kde nájdete OFF-WHITE propagačné kódy

 • Prihláste sa na odber noviniek OFF-WHITE. OFF-WHITE často ponúka odberateľom newslettera exkluzívne zľavové kódy.
 • Sledujte OFF-WHITE na sociálnych sieťach. OFF-WHITE často oznamuje propagačné akcie a zľavové kódy na sociálnych médiách, ako sú Instagram a Twitter.
 • Navštívte webové stránky s kupónmi. Existuje veľa webových stránok, ktoré uvádzajú zľavové kódy na produkty OFF-WHITE.
 • Ak chcete nájsť zľavové kódy, použite rozšírenia prehliadača. Existuje množstvo rozšírení prehliadača, pomocou ktorých možno nájsť zľavové kódy na produkty OFF-WHITE.
 • Zúčastnite sa súťaží a stávok. OFF-WHITE často organizuje súťaže a stávky, ktoré ponúkajú ceny vrátane zľavových kódov.
 • Dávajte si pozor na špeciálne príležitosti. OFF-WHITE často ponúka akcie a zľavové kódy na špeciálne príležitosti, ako je Čierny piatok alebo Deň vďakyvzdania. Buď trpezlivý. OFF-WHITE akcie a zľavové kódy nie sú vždy dostupné. Je dôležité byť trpezlivý a pravidelne kontrolovať, aby ste našli najlepšie ponuky.
 • Zľavy pre členov klubu OFF-WHITE: Členovia klubu OFF-WHITE získajú prístup k exkluzívnym zľavám, ako aj ďalším výhodám, ako je bezplatná doprava pri objednávkach nad určitú sumu.
 • Stiahnite si aplikáciu OFF-WHITE pre najnovšie akcie a novinky.
OFF-WHITE kupón

Aké typy propagačných kódov ponúka OFF-WHITE

Okrem klasických OFF-WHITE promo kódov pre dopravu zadarmo a 10% zľavu na vašu prvú objednávku, existuje niekoľko typov promo kódov a zľavových ponúk. Nižšie sme pripravili ich súhrn, aby ste vedeli, čo hľadať a čo sa hodí k vašej online objednávke od OFF-WHITE.

Všetky typy OFF-WHITE propagačných kódov a zľavových ponúk

 • Percentuálna zľava: Tento typ kódu ponúka zľavu vo výške určitého percenta z celkovej ceny vašej objednávky. Napríklad a 10% zľavový kód by znížil celkovú cenu objednávky o 10%.
 • Pevná zľava: Tento typ kódu ponúka zľavu pevnej sumy z celkovej ceny objednávky. Napríklad zľavový kód 50 USD by znížil celkovú cenu objednávky o 50 USD.
 • Doprava zdarma: Tento typ kódu ponúka bezplatné doručenie vašej objednávky.
 • Zľava na vybrané produkty: Tento typ kódu ponúka zľavu na výber produktov. Napríklad a 20% zľavový kód na vybrané produkty by znížil cenu len niektorých produktov v predajni.
 • Zľava pre nových zákazníkov: Tento typ kódu je dostupný len pre nových zákazníkov. Napríklad a 15% zľavový kód pre nových zákazníkov by znížil celkovú cenu prvej objednávky nového zákazníka.
 • Zľava pre odberateľov newslettera: Tento typ kódu je dostupný len pre odberateľov OFF-WHITE newslettera.
 • Špeciálna zľava: Tento typ kódu je k dispozícii len pri špeciálnych príležitostiach, ako je Čierny piatok alebo Vianoce.
OFF-WHITE zľavový kód

Pravidlá používania OFF-WHITE zľavového kódu

Pred použitím OFF-WHITE zľavového kódu je dobré poznať pravidlá, ktoré treba dodržiavať, aby ste mali istotu, že dostanete zľavu, ktorú očakávate z popisu kódu. Zoznam pravidiel používania OFF-WHITE pripravil náš redakčný tím a je uvedený nižšie.

Zistite, aké sú pravidlá používania OFF-WHITE propagačného kódu

 • Skontrolujte si podmienky: pred použitím zľavového kupónu je dôležité skontrolovať jeho podmienky.
 • Správne zadanie kódu: Pri zadávaní zľavového kódu sa uistite, že ste ho zadali správne. Ak zadáte nesprávny kód, nebude to fungovať.
 • Platnosť kupónu: Nie všetky zľavové kupóny sú platné navždy. Niektoré kupóny majú obmedzenú dobu platnosti, preto si pred použitím kupónu skontrolujte dátum vypršania platnosti.
 • Kombinácia s inými ponukami: Niektoré zľavové kupóny je možné kombinovať s inými ponukami, ako napríklad doprava zdarma alebo dodatočné zľavy na vybrané produkty. Dôležité je však skontrolovať si podmienky kupónu, či sa dá kombinovať s inými ponukami.
 • Kontaktovanie zákazníckeho servisu: Ak máte problémy s použitím zľavového kupónu, môžete kontaktovať zákaznícky servis OFF-WHITE so žiadosťou o pomoc.
OFF-WHITE propagačný kód

Aktuálne OFF-WHITE akcie a kupóny

Chcete vedieť, aké sú najnovšie OFF-WHITE akcie a zľavové kódy? Vstúpte do našej vyhradenej stránky internetového obchodu OFF-WHITE, aby ste mali prehľad o tom, aké akcie a zľavové kódy sa objavili. Aby ste si to uľahčili, môžete si preštudovať zoznam nižšie a zistiť, ktorú ponuku OFF-WHITE alebo kód kupónu si vybrať.

Najnovšie OFF-WHITE akcie a zľavové kódy

 • 15% zľava pre nových zákazníkov: Tento zľavový kód platí pre nových zákazníkov, ktorí zadávajú svoju prvú objednávku v OFF-WHITE. Kód je NEW15.
 • 10% zľava na vybrané produkty: Tento zľavový kód platí na výber produktov OFF-WHITE. Kód je OFF10.
 • Bezplatná doprava pri objednávkach nad 250 USD: Tento zľavový kód ponúka bezplatné doručenie pri objednávkach nad 250 USD. Kód sa nevyžaduje.
 • 20% zľava na produkty obuvi: Tento zľavový kód platí na produkty OFF-WHITE obuvi. Kód je SHOE20.
 • 25% zľava na produkty zimného oblečenia: Tento zľavový kód platí pre produkty zimného oblečenia OFF-WHITE. Kód je ZIMA25.
 • 30% zľava na produkty príslušenstva: Tento zľavový kód platí pre produkty doplnkov OFF-WHITE. Kód je ACCESS30.
 • Sezónne zľavy: OFF-WHITE ponúka zľavy až do výšky 50% zľavu na výber produktov počas zimnej, letnej, novoročnej a školskej sezóny.
 • Študentské zľavy: Študenti môžu získať a 10% zľava na všetky nákupy. Ak chcete využiť túto zľavu, musíte sa zaregistrovať ako študent na stránke OFF-WHITE.
 • Členské zľavy OFF-WHITE Club: Členovia OFF-WHITE Club získajú prístup k exkluzívnym zľavám, ako aj ďalším výhodám, ako je bezplatná doprava pri objednávkach nad určitú sumu.
 • 50% zľava na jej zľavnené produkty: Tento zľavový kód platí na jej zľavnené produkty OFF-WHITE. Kód sa nevyžaduje.
OFF-WHITE kód kupónu

Ročné propagačné kampane ponúkané spoločnosťou OFF-WHITE

OFF-WHITE vianočné zľavy

Vianočná zľavová akcia OFF-WHITE je skvelou príležitosťou, ako ušetriť na produktoch značky. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 35% na výber produktov vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a predmetov životného štýlu. Vianočná zľavová akcia OFF-WHITE zvyčajne začína koncom novembra a končí na Štedrý deň. Pre využitie vianočných zliav v OFF-WHITE nie je potrebné zadávať zľavový kód. Zľavy sa uplatňujú automaticky pri pokladni.

OFF-WHITE Black Friday zľavy

Zľavová akcia OFF-WHITE Black Friday je jednou z najobľúbenejších propagačných kampaní značky. Počas tejto kampane OFF-WHITE ponúka zľavy až 55% na výber produktov. Zľavová akcia Black Friday na OFF-WHITE zvyčajne začína v piatok ráno. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE vrátane: Oblečenie: bundy, kabáty, kabáty, nohavice, košele, blúzky, sukne, šaty atď. Obuv: tenisky, tenisky, každodenná obuv, obuv pre voľný čas , atď. Príslušenstvo: tašky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, klobúky atď. Položky životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď.

OFF-WHITE Cyber ​​Monday zľavy

Akcia Cyber ​​Monday od OFF-WHITE je pokračovaním akcie Black Friday, ktorá ponúka ďalšie zľavy na už zľavnené produkty. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 60% na výber produktov. Kampaň Cyber ​​Monday v OFF-WHITE zvyčajne začína v pondelok ráno. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE vrátane: Oblečenie: bundy, kabáty, kabáty, nohavice, košele, blúzky, sukne, šaty atď. Obuv: tenisky, tenisky, každodenná obuv, obuv pre voľný čas , atď. Príslušenstvo: kabelky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, klobúky atď. Položky životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď.

OFF-WHITE Zimná zľava

Zimná kampaň OFF-WHITE je každoročná propagačná kampaň, ktorá prebieha počas zimnej sezóny. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 50% na výber produktov. Zimná kampaň OFF-WHITE zvyčajne začína v decembri a končí v januári. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE, vrátane: Zimné oblečenie: bundy, kabáty, kabáty, nohavice, košele, blúzky, sukne, šaty atď. Zimná obuv: tenisky, tenisky, obuv na každodenné nosenie, obuv na voľný čas atď. Zimné doplnky: tašky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, klobúky atď. Predmety životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď.

OFF-WHITE letné zľavy

Letná kampaň OFF-WHITE je každoročná propagačná kampaň, ktorá prebieha počas letnej sezóny. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 50% na výber produktov. Letná kampaň OFF-WHITE zvyčajne začína v júni a končí v auguste. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE, medzi ktoré patria: Letné oblečenie: tričká, blúzky, sukne, šaty, šortky, plavky atď. Letná obuv: sandále, šľapky, tenisky atď. Letné doplnky: klobúky, slnečné okuliare, tašky atď. Položky životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď.

OFF-WHITE novoročné zľavy

Novoročná zľavová akcia OFF-WHITE je skvelou príležitosťou, ako ušetriť na produktoch značky. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 50% na výber produktov. Novoročná zľavová akcia OFF-WHITE zvyčajne začína okolo 20. decembra a končí okolo 20. januára. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE vrátane: Oblečenie: bundy, kabáty, kabáty, nohavice, košele, blúzky , sukne, šaty atď. Obuv: tenisky, tenisky, každodenná obuv, obuv pre voľný čas atď. Doplnky: tašky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, klobúky atď. Položky životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď.

OFF-WHITE Späť do školy zľavy

Akcia Back to School od OFF-WHITE je skvelou príležitosťou, ako ušetriť na produktoch značky. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 50% na výber produktov vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a predmetov životného štýlu. Zľavová akcia OFF-WHITE Back-to-School zvyčajne začína v auguste a končí v septembri.

OFF-WHITE Valentínske zľavy

Valentínska propagačná kampaň OFF-WHITE je skvelou príležitosťou nájsť OFF-WHITE produkty za zvýhodnené ceny. Počas tejto akcie ponúka OFF-WHITE zľavy až do výšky 50% na výber produktov. Valentínska zľavová akcia OFF-WHITE zvyčajne začína vo februári a končí v marci. Počas tohto obdobia môžete nájsť zľavy na rôzne produkty OFF-WHITE vrátane: Oblečenie: tričká, blúzky, sukne, šaty, nohavice, bundy atď. Obuv: tenisky, tenisky, každodenná obuv, obuv pre voľný čas atď. Doplnky: kabelky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, klobúky atď. Položky životného štýlu: hodinky, šperky, výrobky osobnej starostlivosti atď. OFF-WHITE kupónové kódy

Často kladené otázky o OFF---WHITE.com

Ponúka OFF---WHITE.com zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 9 zľavových kódov a propagačných akcií, ktoré budú fungovať pre OFF---WHITE.com v júli 2024 a najlepšie ponuky kupónov 20% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre OFF---WHITE.com?

Platia zľavové kódy OFF-WHITE na všetky produkty?

Nie, zľavové kódy OFF-WHITE neplatia pre všetky produkty. Vo všeobecnosti platí, že zľavové kódy sú platné na výber produktov, preto je dôležité pred použitím kódu skontrolovať jeho podmienky.

Môžem použiť viacero OFF-WHITE zľavových kódov súčasne?

Vo všeobecnosti nie je možné použiť viacero OFF-WHITE zľavových kódov súčasne. Niektoré zľavové kódy je však možné kombinovať s inými ponukami, napríklad s dopravou zdarma.

Čo sa stane, ak zľavový kód OFF-WHITE nefunguje?

Ak zľavový kód OFF-WHITE nefunguje, môžete vyskúšať niekoľko vecí: Skontrolujte, či je kód zadaný správne. Uistite sa, že kód je platný pre produkty, ktoré chcete kúpiť. Uistite sa, že platnosť kódu nevypršala. Požiadajte o pomoc zákaznícky servis OFF-WHITE.

Ako môžem byť informovaný o najnovších OFF-WHITE zľavových kódoch?

Tu je niekoľko spôsobov, ako zostať v obraze s najnovšími zľavovými kódmi OFF-WHITE: Prihláste sa na odber bulletinu OFF-WHITE. Sledujte OFF-WHITE na sociálnych sieťach. Navštívte webové stránky s kupónmi.

Ako môžem použiť OFF-WHITE zľavový kód?

Ak chcete použiť zľavový kód OFF-WHITE, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov: Pridajte produkty, ktoré si chcete kúpiť, do nákupného košíka. Kliknite na "Kód kupónu" v hornej časti stránky nákupného košíka. Zadajte zľavový kód a kliknite na „Použiť“. Suma zľavy sa automaticky pripočíta k celkovej sume vašej objednávky.

Ako pridať kód kupónu OFF-WHITE.com

V značkovom módnom obchode OFF-WHITE.com sú ceny pri použití kupónu o niečo nižšie. Tu je návod, ako teraz použiť propagačný kód OFF-WHITE.com:

 • 1
  Vyberte si, ktoré produkty značky OFF-WHITE.com chcete kúpiť v oficiálnom obchode a pridajte ich do nákupného košíka.
 • 2
  Kliknite na symbol nákupného košíka vpravo hore a kliknite na POKLADNU BEZPEČNE.
 • 3
  Pokračujte ako HOST, prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu OFF-WHITE.com (ak ho už máte) alebo si vytvorte nový zákaznícky účet.
 • 4
  Na pravej strane pod zoznamom produktov, ktoré ste si vybrali, vidíte text „Promo kód“.
 • 5
  Napíšte kupón OFF-WHITE.com a kliknite na čierne tlačidlo ODOSLAŤ, aby ste videli zľavu.
 • 6
  Vyplňte svoje dodacie údaje, vyberte spôsob doručenia, vyberte spôsob platby a dokončite objednávku na OFF-WHITE.com. Ak dodržíte všetky kroky správne, so zľavou z promo kódu OFF-WHITE.com zaplatíte menej.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre OFF---WHITE.com

🛍️ Kategória Luxusná móda
🔥 Celkové ponuky 9
🎇️ Zľavové kódy 7
📌 Ponuky 2
➡️ Najlepší kupón 20% Zľava
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 13 júla 2024

Najlepšie kódy kupónov pre OFF---WHITE.com

VYPNUTÉ---WHITE.com KÓD OFF---WHITE.com POPIS PONUKY VYPRŠÍ
3FMPVL extra 10% položky vhodné pre promo kód na OFF–WHITE.com Augusta 22, 2025
9QVCHG OFF–WHITE.com 10% propagačný kód pri ďalšej objednávke Augusta 29, 2025
9QVCHG Propagačný kód na OFF—WHITE.com: 10% zľava pri ďalšej objednávke Júna 24, 2025
3FMPVL OFF—WHITE.com propagačný kód: extra 10% zľava Júna 11, 2025

Kupóny a ponuky z obchodov podobných OFF---WHITE.com

 • 1

Promo kód Net-A-Porter.com: extra 15% zľava

Augusta 13, 2025 POZRITE SI KÓD BC15
 • 1

DRESINN.com 10% kód kupónu

Júla 31, 2025 POZRITE SI KÓD LEVI
 • 5

Kód kupónu TradeINN.com: 5% zľava

Júla 31, 2025 POZRITE SI KÓD 7INN
 • 6

Promo kód FARFETCH.com: až 10% zľava

Júla 31, 2025 POZRITE SI KÓD USFF
 • 25

COS.com 20% propagačný kód

Augusta 14, 2025 POZRITE SI KÓD LY20

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

셀틱 팬들 ㅈㄴ 웃기노 ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=453023
GLASGOW Nuevo Bernabéu ?? 2. novembra 2022? Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 10% ZĽAVA, "NDM15" ods 15% de zľava: https://bit.ly/3uxNHQt⌚+ Odkaz na RELOJ https://amzn.to/3beyE8d? Vente al...

경기마다 직관가는 현지인 유튭 추천

https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=451760
Así se vivió en BALAÍDOS: CELTA de VIGO 0-1 REAL MADRID ** Gól de BELLINGHAM CRACK GALÁCTICO...Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 12% ZĽAVA: https://bit.ly/3rO3yMo? APUESTA SIN DINERO REAL: https...

ASIANA AIRLINES

https://flyasiana.com/C/US/ES/index
de caducidad ni si la ciudad de salida y de destino no coinciden con el cupón. Los cupones de zľava no se pueden aplicar para vuelos de Código compartido a ďalšie vuelos. Nie je k dispozícii pre...

Anti-GPAM protilátka (ab69990)

https://www.abcam.com/products/primary-antibodies/gpam-antibody-ab69990.html
para que por favor añadáis información que falta a la imagen adjunta. En cualquier caso, el Código de zľava está activo, y ya podéis hacer el nuevo pedido gratuito, sin olvidar indicar la...

Bikini Lapis Blue ver.1.0

https://api.gvg.co.kr/es/item/220907
bodov. zľava por puntos Precio de venta 59.49 € Entrega pomoc Expresná štandardná ponuka služieb de livraison rapides et précis. Les envois Express sont entièrement traçables, cela...

[ZOZNAM] Kód 25% zľava EXTRA + 50% sk Converse ►Aktualita ▪

https://www.notengosuelto.com/descuento-converse
Converse ha lanzado un Código zľava del 25% de zľava extra que se aplica en todos los productos de su sección de ofertas. Estos productos ya cuentan con grandes descuentos de až 50%...

Možnosti platby

PAYPAL
Bankový prevod
ApplePay
Kreditná karta
Gift Card

Možnosti odosielania

Kuriér
DHL / UPS
Štandardné doprava

Možnosti kontaktu

VIA FILIPPO TURATI 12 MILANO, MILANO, 20121 Taliansko
šedo---biely
offwt
offwhite symbol ochrannej známky
off---white.com

OFF-WHITE Úvod

OFF-WHITE je renomovaná značka, známa svojim módnym dizajnom a špičkovým streetwearom. Značka, ktorú založil Virgil Abloh, si získala obrovskú popularitu pre svoju jedinečnú estetiku a spoluprácu s inými luxusnými značkami. OFF-WHITE ponúka širokú škálu produktov vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a dokonca aj domácich dekorácií. V rámci akcií OFF-WHITE často ponúka svojim zákazníkom exkluzívne ponuky a zľavy. Značka často organizuje sezónne výpredaje, kde zákazníci nájdu vybrané položky za zvýhodnené ceny. Okrem toho OFF-WHITE príležitostne spolupracuje s inými značkami alebo umelcami na tvorbe limitovaných edícií kolekcií, ktoré sú veľmi vyhľadávané módnymi nadšencami. Tieto spolupráce nielenže poskytujú zákazníkom jedinečné a zberateľské kúsky, ale vytvárajú aj vzrušenie okolo značky. Zákazníci môžu sledovať oficiálnu webovú stránku značky a účty na sociálnych sieťach, aby boli informovaní o akciách a najnovších predstaveniach značky OFF-WHITE. OFF-WHITE má tiež fyzické predajne umiestnené vo veľkých mestách po celom svete, kde môžu zákazníci zažiť estetiku značky a nakupovať najnovšie kolekcie. Vďaka svojmu výraznému štýlu a prebiehajúcim propagačným akciám je OFF-WHITE naďalej špičkovým hráčom v módnom priemysle a priťahuje ľudí, ktorí sú v móde, ktorí oceňujú inovatívny dizajn značky a zmysel pre detail.

OFF-WHITE Pravidlá dodania

 • Štandardné doručenie: toto je najekonomickejšia možnosť a doručenie zvyčajne trvá 5-7 pracovných dní.
 • Rýchle doručenie: táto možnosť je rýchlejšia ako štandardné doručenie a doručenie zvyčajne trvá 2-3 pracovné dni.
 • Dodanie nasledujúci deň: Toto je najrýchlejšia možnosť doručenia a doručenie zvyčajne trvá 1 pracovný deň. Náklady na doručenie: náklady na doručenie sa vypočítajú na základe spôsobu doručenia, celkovej sumy objednávky a miesta doručenia. Pred zaplatením si môžete pozrieť odhadované náklady na dopravu vašej objednávky.

Politika vrátenia OFF-WHITE

Z akéhokoľvek dôvodu môžu zákazníci vrátiť svoju objednávku, celú alebo jej časť. vrátenie peňazí off---white.com do 14 dní od prijatia tovaru (okrem určitých kozmetických výrobkov obsahujúcich nebezpečné alebo horľavé materiály, ako sú parfumy a aerosóly).
© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.