Generické filtre

FWRD zľavový kód a kupóny júna 2024

FWRD ponúka svojim zákazníkom rôzne kupóny a akcie. Tieto zľavy sú dostupné na obmedzený čas a možno ich uplatniť na určité položky. Zákazníci môžu nájsť tieto... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4 - 2 hlasov
20%
 • 109

Najlepší propagačný kód FWRD: získajte navyše 20% zľava

20%
 • 51

ušetríte 20% s týmto propagačným kódom FWRD

Januára 31, 2025 POZRITE SI KÓD RD10
15%
 • 41

15% Propagačný kód FWRD pri objednávke z mobilnej aplikácie

Októbra 31, 2024 POZRITE SI KÓD NE15

Kde nájdete zľavové kódy FWRD

Odporúčame, aby ste najskôr vstúpili na túto stránku a vyhľadali propagačné kódy FWRD a potom navštívili oficiálnu stránku internetového obchodu FWRD. Ak však tieto dve metódy nestačia na získanie zľavového kódu, existujú aj iné spôsoby, ako získať kódy kupónov FWRD.

Zistite, kde môžete získať propagačné kódy FWRD

 • Navštívte webovú stránku FWRD a prejdite do sekcie „SALE“ alebo „Promotions“.
 • Prihláste sa na odber noviniek FWRD a získajte exkluzívne zľavové kódy.
 • Sledujte FWRD na platformách sociálnych médií, ako sú Instagram, Facebook a Twitter, aby ste mali prehľad o všetkých akciách zľavových kódov.
 • Pozrite si kupónové stránky a fóra, ktoré sa špecializujú na zdieľanie zľavových kódov pre rôznych online predajcov vrátane FWRD.
 • Sledujte webovú stránku FWRD, kde nájdete sezónne výpredaje a prázdninové akcie.
 • Kontaktujte zákaznícku podporu FWRD a opýtajte sa na dostupné zľavové kódy alebo nadchádzajúce akcie.
 • Zúčastnite sa podujatí FWRD alebo spolupráce, kde môžu byť účastníkom ponúknuté exkluzívne zľavové kódy.
Propagačný kód FWRD

Aké typy propagačných kódov FWRD ponúka

FWRD ponúka zľavy na základe propagačných kódov, zľavy v špeciálnej kategórii VÝPREDAJ / VÝPREDAJ a zľavy na základe zľavových ponúk. Nižšie si môžete prečítať podrobne o 5 typoch zliav, ktoré ponúka internetový obchod FWRD.

5 typov propagačných kódov FWRD

 • FWRD Percentuálne zľavy: FWRD ponúka rôzne percentuálne zľavy na vybrané položky. Tieto zľavy sa môžu pohybovať od 10% na 50% z pôvodnej ceny, ktorá zákazníkom ponúka výrazné úspory.
 • Kupón FWRD na bezplatnú dopravu: FWRD tiež ponúka bezplatnú dopravu na vybrané objednávky. Zákazníci si tak môžu užiť svoje nákupy bez toho, aby sa museli obávať dodatočných nákladov na dopravu.
 • Sezónne zľavy od FWRD: FWRD pravidelne organizuje sezónne výpredaje, kde zákazníci môžu nájsť zľavnené ceny na širokú škálu produktov. Tieto výpredaje sú pre zákazníkov skvelou príležitosťou na aktualizáciu šatníka za dostupnejšiu cenu.
 • FWRD Exclusive Promotions: FWRD občas ponúka svojim verným zákazníkom exkluzívne akcie. Tieto propagačné akcie môžu zahŕňať špeciálne zľavy, skorý prístup k novým kolekciám alebo exkluzívne darčeky pri nákupe.
 • Kupón na odber noviniek FWRD: prihlásením sa na odber noviniek FWRD môžu zákazníci dostávať exkluzívne zľavy a ponuky priamo do svojej e-mailovej schránky. Je to skvelý spôsob, ako zostať v obraze o najnovších akciách a ušetriť peniaze na budúce nákupy.
Kód kupónu FWRD

Pravidlá používania propagačného kódu FWRD

Použitie propagačného kódu FWRD vyžaduje, aby ste dodržiavali určité pravidlá, v počte 10. Pred uplatnením akéhokoľvek propagačného kódu FWRD je potrebné prečítať si tieto pravidlá, aby sa vám zľava zobrazila v jeho popise.

10 pravidiel používania kódu kupónu FWRD

 • Kód kupónu je možné použiť iba na online nákupy z webovej stránky FWRD.com.
 • Platnosť kupónu je obmedzená podľa obchodných podmienok.
 • Môže byť použitý iba raz na zákazníka.
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými akciami alebo zľavami.
 • Platí pre všetky produkty dostupné na našej webovej stránke, pokiaľ nie je uvedené inak.
 • Výška alebo percentuálna zľava bude jasne uvedená v detaile kupónu.
 • Kupón nie je možné vymeniť za hotovosť ani previesť na inú osobu.
 • V prípade vrátenia alebo preplatenia sa suma kupónu nevracia.
 • Pre získanie zľavy je potrebné pri platbe správne zadať kód kupónu.
 • Spoločnosť si vyhradzuje právo kupón kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť.
Zľavový kód FWRD

Aktuálne akcie FWRD a zľavové kódy

Medzi 9 najnovšími propagačnými ponukami a zľavovými kódmi FWRD patrí a 15% kupón na všetky nákupy pomocou mobilnej aplikácie FWRD pre iPhone alebo ANDROID, 20% propagácia na letné šaty alebo FWRD 15% zľavový kupón pre všetkých odberateľov newslettera.

Tu je 9 najnovších propagačných ponúk FWRD a zľavových kódov

 • obdržať 15% ZĽAVA na svoj prvý nákup v aplikácii.
 • 20% zľava na všetky letné šaty.
 • Kúpte si jeden, jeden dostanete zadarmo k vybraným sandálom.
 • 15% dodatočná zľava na výpredajový tovar.
 • Poštovné ZDARMA pri objednávke nad $ 100.
 • 15% zľava na prvý nákup pri registrácii e-mailom.
 • Výpredajové položky už od 20 USD.
 • 25% zľava na pánske košele.
 • Obmedzená ponuka: zľava 25 USD na objednávky nad 100 USD.
Kód poukážky FWRD

Ročné propagačné kampane, ktoré ponúka FWRD

Jarné akcie FRWD

S potešením oznamujeme naše jarné akcie na FWRD. Tieto akcie ponúkajú zákazníkom možnosť využívať výrazné zľavy na širokú škálu produktov. Od oblečenia až po doplnky môžu zákazníci nájsť skvelé ponuky na najnovšie trendy v móde. Okrem toho FWRD ponúka bezplatnú dopravu na všetky objednávky počas tohto propagačného obdobia. Pre zákazníkov je to fantastická príležitosť aktualizovať svoj šatník na nadchádzajúcu sezónu. Nenechajte si ujsť tieto exkluzívne ponuky a navštívte webovú stránku obchodu a využite jarné akcie na FWRD.

Letné akcie FRWD

Letná zľava na FWRD ponúka množstvo zliav na vybrané položky. Zákazníci môžu využívať zľavy až do výšky 50% oblečenie, doplnky a obuv. Výpredaj zahŕňa obľúbené značky ako Gucci, Saint Laurent a Balenciaga. Vďaka širokej škále dostupných štýlov a veľkostí je tu niečo pre každého. Nepremeškajte túto príležitosť aktualizovať svoj letný šatník za zvýhodnenú cenu. Navštívte webovú stránku FWRD alebo obchod a využite tieto časovo obmedzené ponuky.

Zimné akcie FRWD

Zimná zľava na FWRD. Objavte vzrušujúce zimné akcie na FWRD, kde nájdete širokú škálu zľavnených položiek. Od štýlového oblečenia až po módne doplnky, je tu niečo pre každého. Využite túto časovo obmedzenú ponuku a vybavte si svoj šatník kvalitnými kúskami za zvýhodnené ceny. Vďaka rôznym značkám, z ktorých si môžete vybrať, môžete nájsť dokonalý doplnok do svojej zbierky. Nepremeškajte túto príležitosť nakúpiť svoje obľúbené módne veci v zimnom výpredaji FWRD.

Vianočné akcie FRWD

S potešením oznamujeme naše vianočné akcie na FWRD. Tieto propagačné akcie sú navrhnuté tak, aby počas prázdnin ponúkali našim zákazníkom výnimočnú hodnotu. V rámci vianočnej akcie ponúkame zľavy až do výšky 50% vypnúť vybrané položky. To zahŕňa širokú škálu produktov vrátane oblečenia, doplnkov a obuvi. Navyše zákazníci, ktorí počas tejto akcie nakúpia, dostanú k objednávke darček zdarma. Veríme, že tieto akcie umožnia zákazníkom nájsť perfektné darčeky pre svojich blízkych za skvelú cenu. Odporúčame všetkým využiť tieto špeciálne ponuky do vypredania zásob.

Akcie na čierny piatok FRWD

FWRD ponúka Black Friday zľavy. Výpredaj zahŕňa široký sortiment produktov rôznych luxusných značiek. Zákazníci môžu využívať zľavy až do výšky 50% na vybrané položky. Predaj je dostupný online aj v predajni. Pre nakupujúcich je to skvelá príležitosť nájsť najnovšie módne kúsky za zvýhodnené ceny. Nepremeškajte túto šancu ušetriť na vianočných nákupoch. Príjemné nakupovanie!

Akcie FRWD Cyber ​​Monday

Sme radi, že vás môžeme informovať o akciách Cyber ​​Monday na FWRD. Toto každoročné podujatie ponúka zákazníkom možnosť využiť výrazné zľavy na širokú škálu produktov. So zameraním na módne oblečenie a doplnky je FWRD známy svojim vybraným výberom luxusných značiek. Počas Cyber ​​Monday môžu zákazníci očakávať exkluzívne ponuky a špeciálne ponuky na obľúbené položky od renomovaných dizajnérov. Či už hľadáte výnimočný kúsok alebo základ šatníka, akcie Cyber ​​Monday od FWRD ponúkajú možnosť nakúpiť kvalitnú módu za zvýhodnené ceny. Nepremeškajte túto príležitosť vylepšiť svoj štýl a zároveň ušetriť peniaze. Navštívte webovú stránku FWRD v Cyber ​​Monday a využite tieto vzrušujúce akcie. Propagačný kód FWRD

Často kladené otázky o FWRD

Ponúka FWRD zľavové kódy?

V súčasnosti existujú 3 zľavové kódy a akcie, ktoré budú fungovať pre FWRD v júni 2024 a najlepšie kupónové ponuky 20% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre FWRD?

Čo mám robiť, ak môj FWRD zľavový kód nefunguje?

Ak váš zľavový kód nefunguje, skontrolujte kód, či neobsahuje pravopisné chyby alebo chyby vo formáte. Okrem toho sa uistite, že spĺňate všetky požiadavky uvedené v podmienkach zľavového kódu. Ak problém pretrváva, odporúčame vám kontaktovať zákaznícky servis obchodu a požiadať o ďalšiu pomoc.

Majú zľavové kódy FWRD dátum vypršania platnosti?

Áno, zľavové kódy majú zvyčajne dátum vypršania platnosti. Zvyčajne je to uvedené v podmienkach kódexu. Aby ste mohli využiť zľavu, je dôležité použiť kód pred uplynutím jeho platnosti.

Dajú sa zľavové kódy FWRD kombinovať s inými akciami alebo ponukami?

Zľavové kódy môžu, ale nemusia byť kombinované s inými akciami alebo ponukami. Opäť je nevyhnutné odkázať si na podmienky zľavového kódu, aby ste pochopili jeho kompatibilitu s inými prebiehajúcimi akciami.

Vzťahujú sa zľavové kódy FWRD na všetky produkty?

Zľavové kódy môžu mať určité obmedzenia, napríklad sa môžu vzťahovať iba na určité produkty, kategórie alebo značky. Je dôležité, aby ste si prečítali podmienky zľavového kódu, aby ste sa uistili, že je použiteľný na požadovaný nákup.

Môžem použiť viac ako jeden zľavový kód FWRD na jeden nákup?

Vo väčšine prípadov je možné na jeden nákup použiť iba jeden zľavový kód. Vždy je však najlepšie skontrolovať podmienky konkrétneho zľavového kódu a potvrdiť, či je možné uplatniť viacero kódov.

Ako získam zľavový kód FWRD?

Zľavové kódy je možné získať prostredníctvom rôznych kanálov, ako sú e-mailové informačné bulletiny, propagácie na sociálnych sieťach alebo návštevou webovej stránky predajcu.

Ako pridať propagačný kód FWRD

Nakúpte dnes v obchode s luxusnou módou FWRD pomocou kupónu a získajte extra zľavu. Ak chcete úspešne použiť kupón FWRD, postupujte podľa týchto krokov:

 • 1
  Pridajte všetky produkty, ktoré si chcete kúpiť, do nákupného košíka a prejdite do nákupného košíka, aby ste videli, čo ste sa dnes rozhodli kúpiť.
 • 2
  Po skontrolovaní toho, čo ste sa rozhodli pridať do nákupného košíka, kliknite na čierne tlačidlo „PREJAŤ K PLATBE“.
 • 3
  Prihláste sa do svojho účtu FWRD, vytvorte nový zákaznícky účet FWRD alebo pokračujte ako HOST (Pokladňa ako HOST).
 • 4
  Vyplňte svoje dodacie údaje a vyberte spôsob doručenia.
 • 5
  Na stránke spôsobu platby pod údajmi o vašej kreditnej karte alebo PayPal a textom „Uplatniť darčekový certifikát“ a „Promo kód“. Kliknite tu.
 • 6
  V novom okne, ktoré sa zobrazí, napíšte kupón FWRD a kliknite na tlačidlo „Použiť promo kód“, aby ste získali zľavu.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre FWRD

🛍️ Kategória Luxusná móda
🔥 Celkové ponuky 3
🎇️ Zľavové kódy 3
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 20% Zľava
🆕 Najnovší kupón 20% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 19 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre FWRD

FWRD KÓD POPIS PONUKY FWRD VYPRŠÍ
fwrd20 Najlepší propagačný kód FWRD: získajte navyše 20% zľava N / A
FWRD10 ušetríte 20% s týmto propagačným kódom FWRD Januára 31, 2025
IPHONE15 15% Propagačný kód FWRD pri objednávke z mobilnej aplikácie Októbra 31, 2024

Kupóny a ponuky z obchodov podobných FWRD

 • 1

MonnierParis.com 20% kód kupónu na celom webe

Augusta 15, 2025 POZRITE SI KÓD SHIV
 • 1

Kód kupónu na HBX.com: 20% zľava na vybrané položky

Júla 25, 2025 POZRITE SI KÓD RA20
 • 3

Vezmite si navyše 10% kód kupónu na PaulSmith.com

Júla 18, 2025 POZRITE SI KÓD ME10
 • 1

Armani.com 10% propagačný kód v celom obchode

Júla 10, 2025 POZRITE SI KÓD ve10
 • 4

Promo kód na 24S.com: 15% zľavová objednávka v aplikácii

Júna 27, 2025 POZRITE SI KÓD 5APP

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

Možnosti platby

PAYPAL
Bankový prevod
Kreditná karta
Gift Card

Možnosti odosielania

Kuriér
DHL / UPS
Štandardné doprava

Možnosti kontaktu

10 boulevard de Grenelle 75015 Paríž, Francúzsko
@24 Oficiálne
24S_official
24sofficiel
www.24s.com/

24s Úvod

24S je online módny obchod, ktorý predáva široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov od viac ako 300 luxusných značiek z celého sveta. Medzi značky 24S patria Celine, Chloe, Louis Vuitton, Dior, Fendi, Max Mara, Jacquemus, Loewe, Alexander McQueen, Dolce Gabbana. 24S ponúka svojim zákazníkom množstvo akcií a zliav. 24S ponúka aj množstvo výhod pre členov svojho klubu. Členovia klubu získavajú bezplatné doručenie pri objednávkach nad 100 eur, prístup k exkluzívnemu predaju a ďalšie výhody. 24S je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú široký výber luxusnej módy za konkurenčné ceny. Obchod ponúka množstvo akcií a zliav, ktoré zákazníkom pomôžu ušetriť peniaze. Buďte informovaní o novinkách: Prihláste sa na odber noviniek 24S.com a dostávajte pravidelné aktualizácie o najnovších akciách, exkluzívnych ponukách a zľavových kódoch. Buďte prvý, kto sa dozvie o pripravovaných výpredajoch a špeciálnych akciách.

Zásady dodania 24S

Štandardné doručenie je bezplatné pre objednávky nad určitú sumu. Pri objednávkach pod túto sumu sa účtuje malý poplatok za doručenie. Štandardné doručenie zvyčajne trvá 3-5 pracovných dní. Rýchle doručenie je k dispozícii za príplatok. Expresné objednávky zvyčajne dorazia do 24 hodín. 24S ponúka dodanie do viac ako 100 krajín sveta. Ak chcete zistiť, či 24S doručuje do vašej krajiny, pozrite si webovú stránku 24S.

Zásady vrátenia 24S

24S ponúka svojim zákazníkom veľkorysú politiku vrátenia, ktorá im umožňuje bezplatne vrátiť položky do 30 dní od nákupu. Táto politika sa vzťahuje na všetky produkty s výnimkou určitých položiek, ktoré sú špecificky vylúčené z politiky vrátenia. Kupón 24S
© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.