Generické filtre

Zľavové kódy a kupóny Hotels.com môže 2024

Hotels.com ponúka kupóny a propagačné akcie, aby svojim zákazníkom poskytla možnosť ušetriť pri rezervácii ubytovania. Tieto kupóny a akcie nájdete na stránke Hotels.com... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní
 • 3

Propagačný kód na Hotels.com: 8 % zľava pre používateľov víz

Môže 15, 2025 POZRITE SI KÓD ISA8
 • 3

Hotels.com až 10% propagačný kód

Môže 28, 2025 POZRITE SI KÓD TELS
 • 0

15% propagácia na Hotels.com objednávka v aplikácii

 • 3

Hotels.com 10% kód kupónu na celom webe

Môže 5, 2025 POZRITE SI KÓD TL10
 • 0

Prijmite až 15% propagácia v objednávke aplikácie Hotels.com

 • 2

Hotels.com 10% propagačný kód na celom webe

Môže 22, 2025 POZRITE SI KÓD TL10
12%
 • 5

Najlepší propagačný kód spoločnosti Hotels.com pre tento mesiac: zľava 12 %.

September 29, 2024 POZRITE SI KÓD VE12
25%
 • 2

Zaregistrujte sa teraz na Hotels.com a získajte minimum 25% zľava

Decembra 31, 2024 POZRITE SI AKCIU
10%
 • 2

Kupón Hotels.com: 10% zľava na vybrané hotely

Decembra 29, 2024 POZRITE SI KÓD PH10
10%
 • 5

10% Propagačný kód Hotels.com

Februára 28, 2025 POZRITE SI KÓD 0OFF

Platnosť kupónov

10%
 • 1

Najlepší zľavový kód Hotels.com za február: 10%

Februára 29, 2024 POZRITE SI KÓD TELS

Kde nájdem zľavové kódy Hotels.com

Ak chcete získať zľavy s kupónom Hotels.com, musíte ich vyhľadať na rôznych online stránkach alebo prostredníctvom určitých metód, ako je prihlásenie sa na odber bulletinu alebo inštalácia mobilnej aplikácie. Tu, na tejto stránke, vám predstavujeme najnovšie propagačné kódy Hotels.com, ale odporúčame vám použiť aj iné spôsoby získania zľavových kódov Hotels.com.

Tu sú najbežnejšie spôsoby, ako nájsť zľavové kódy Hotels.com

 • Pozrite si webovú stránku Hotels.com, kde nájdete zľavy a propagačné akcie.
 • Prihláste sa na odber bulletinu Hotels.com a získajte špeciálne ponuky a exkluzívne akcie.
 • Sledujte Hotels.com na sociálnych médiách, aby ste mali prehľad o najnovších zľavách a akciách.
 • Stiahnite si aplikáciu Hotels.com a dostávajte okamžité upozornenia o zľavách a akciách.
 • Pozrite si stránky na porovnávanie cien a nájdite najlepšie ponuky dostupné na Hotels.com.
Propagačný kód Hotels Com

Aké typy zľavových kódov ponúka Hotels.com

Zľavy, ktoré ponúkajú propagačné kódy Hotels.com, sú niekoľkých typov, ako zľavy na zľavové kódy, tak aj zľavy z propagačných ponúk. Dôležité sú nielen zľavy získané pomocou propagačného kódu, zľavy je možné získať aj inými spôsobmi, ktoré uvádzame nižšie.

Tu sú najdôležitejšie typy zliav, ktoré ponúka spoločnosť Hotels.com

 • Zľavové kupóny pre hotelové rezervácie.
 • Zľavy pre členov vernostného programu Hotels.com Rewards.
 • Špeciálne ponuky pre skupinové rezervácie.
 • Sezónne a prázdninové akcie.
 • Zľavy pri rezerváciách na poslednú chvíľu.
 • Zľavové kupóny na rezervácie vo vybraných destináciách.
 • Exkluzívne ponuky pre používateľov mobilnej aplikácie Hotels.com.
 • Zľavy na predĺžené rezervácie.
 • Akcie na rezervácie v partnerských hoteloch Hotels.com.
Kód kupónu Hotels Com

Pravidlá používania zľavového kódu spoločnosti Hotels.com

Ak chcete získať zľavu s kupónom Hotels.com, musíte dodržiavať určité pravidlá. Nižšie sme vám poskytli všeobecné pravidlá používania propagačného kódu na získanie zľavy, ktorú ponúka.

Najdôležitejšie pravidlá používania propagačného kódu Hotels.com

 • Do príslušného poľa zadajte kupón. Zľavový kupón je potrebné zadať do príslušného poľa pri rezervácii. Toto pole je zvyčajne označené ako „Promo kód“ alebo „Zľavový kupón“.
 • Zľavový kupón platí len pre určité typy izieb a pre určité hotely.
 • Pred uplatnením kupónu si nezabudnite skontrolovať podmienky kupónu.
 • Zľavový kupón je možné použiť na zníženie celkových nákladov na vašu rezerváciu, nemožno ho však použiť na zaplatenie daní alebo príplatkov. Dane a prirážky sa platia vždy osobitne.
 • Zľavový kupón nie je možné kombinovať s inými kupónmi alebo akciovými ponukami. Ak sa pokúsite použiť viac ako jeden kupón alebo propagačnú ponuku, systém automaticky vyberie najlepšiu dostupnú ponuku.
 • Platnosť zľavového kupónu je obmedzená. Platnosť kupónu je obmedzená: pred použitím kupónu skontrolujte dátum jeho platnosti.
Hotels Com zľavový kód

Aktuálne akcie a kupóny Hotels.com

Na tejto stránke zverejňujeme najnovšie propagačné kódy pre Hotels.com, aby ste mohli využiť extra zľavu vždy, keď si rezervujete ubytovanie prostredníctvom tejto online rezervačnej platformy.

Tu nájdete najnovšie propagačné kódy a zľavy spoločnosti Hotels.com

 • 20% zľava na vašu prvú rezerváciu – štandardná ponuka od spoločnosti Hotels.com, táto akcia ponúka a 20% zľava pri prvej rezervácii na minimálne 2 noci. Ak chcete využiť túto ponuku, zadajte propagačný kód do príslušného poľa počas procesu rezervácie.
 • 10% zľava pri rezerváciách na 3 a viac nocí – Ďalšia štandardná ponuka od spoločnosti Hotels.com, táto akcia ponúka a 10% zľava pri rezervácii na 3 a viac nocí. Ak chcete využiť túto ponuku, zadajte propagačný kód do príslušného poľa počas procesu rezervácie.
 • 5% zľava na rezervácie 5 a viac nocí – Táto akcia ponúka a 5% zľava pri rezervácii na 5 a viac nocí. Ak chcete využiť túto ponuku, zadajte propagačný kód do príslušného poľa počas procesu rezervácie.
 • 10% zľava na víkendové rezervácie - Ponuka platí len pre víkendové rezervácie, táto akcia ponúka a 10% zľava na piatkové, sobotné alebo nedeľné rezervácie. Ak chcete využiť túto ponuku, zadajte počas procesu rezervácie do príslušného poľa propagačný kód „VÍKEND“.
 • 20% zľava na skupinové rezervácie - Ponuka platí len pre skupinové rezervácie minimálne 10 osôb, táto akcia ponúka a 20% zľava na rezervácie. Ak chcete využiť túto ponuku, kontaktujte zákaznícky servis spoločnosti Hotels.com a získajte propagačný kód.
 • 10% zľava na rezervácie pre členov Hotels.com Rewards - Členovia Hotels.com Rewards dostávajú a 10% zľava pri rezervácii na 2 a viac nocí. Ak chcete využiť túto ponuku, prihláste sa do svojho účtu. Hotels.com pred vykonaním rezervácie.
 • 5% zľava na rezervácie zaplatené cez PayPal.
Kód kupónu Hotels Com

Ročné propagačné kampane ponúkané spoločnosťou Hotels.com

Hotels.com Letné zľavy

S potešením vám oznamujeme, že Hotels.com momentálne ponúka letné zľavy. Využite tieto časovo obmedzené ponuky a užite si značné úspory pri ďalšej rezervácii hotela. Vďaka širokému výberu ubytovania po celom svete si môžete nájsť ten správny hotel podľa svojich potrieb a rozpočtu. Či už plánujete oddychovú dovolenku na pláži alebo dobrodružný prieskum mesta, Hotels.com vám pomôže. Nepremeškajte túto príležitosť, ako ušetriť a urobiť si letnú dovolenku ešte krajšou. Zarezervujte si teraz a začnite plánovať svoj vysnívaný výlet s Hotels.com.

Hotels.com Čierny piatok

Počas tohto časovo obmedzeného podujatia budú mať cestujúci možnosť ušetriť na ubytovaní po celom svete. So širokým výberom dostupných hotelov, od možností rozpočtu až po luxusné rezorty, je tu niečo, čo vyhovuje potrebám a preferenciám každého cestovateľa. Či už plánujete víkendový útek alebo dlhšiu dovolenku, zákazníci môžu využiť túto exkluzívnu akciu a zabezpečiť si skvelé ponuky na ďalší pobyt v hoteli. Nepremeškajte túto príležitosť, ako ušetriť na cestovných výdavkoch. Navštívte stránku Hotels.com počas zľavy na Čierny piatok a začnite plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo už dnes.

Hotels.com Cyber ​​Monday

Táto kampaň je k dispozícii každý rok v Cyber ​​Monday a ponúka rôzne ponuky a zľavy na rezervácie ubytovania. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto kampani, navštívte webovú stránku Hotels.com počas Cyber ​​Monday - New Year's Day: Táto kampaň je k dispozícii každý rok počas prázdnin a ponúka rôzne ponuky a zľavy na rezervácie ubytovania. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto kampani, navštívte webovú stránku Hotels.com počas prázdnin – Hotels.com má každý rok vianočné ponuky. Tieto ponuky sú dostupné len na obmedzený čas. Zákazníci môžu počas dovolenkovej sezóny využívať zľavy na hotelové rezervácie. Je to skvelá príležitosť pre tých, ktorí chcú počas Vianoc cestovať a ubytovať sa v špičkových hoteloch. Rezerváciu je možné vykonať priamo na stránke Hotels.com. Nepremeškajte tieto špeciálne ponuky a naplánujte si vianočné cestovanie už dnes.

Hotels.com Zimné zľavy

Hotels.com s potešením oznamuje svoje zimné zľavy. Zákazníci môžu teraz využiť špeciálne ponuky a využívať zľavnené ceny pri rezerváciách hotelov. Či už plánujete víkendový útek alebo dlhšiu dovolenku, zimné zľavy ponúkajú skvelú príležitosť, ako ušetriť peniaze a zároveň si užiť pohodlný a príjemný pobyt. Vďaka širokej škále dostupných hotelov si zákazníci môžu vybrať z rôznych lokalít a ubytovaní podľa svojich preferencií. Propagačný kód Hotels Com

Často kladené otázky o Hotels.com

Ponúka Hotels.com zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 10 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre Hotels.com v máji 2024, a najlepšie ponuky kupónov 25% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre Hotels.com?

Akú zľavu môžem získať so zľavovým kódom Hotels.com?

Úroveň zľavy, ktorú ponúka zľavový kód Hotels.com, sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej kampane. Tieto kódy však zvyčajne ponúkajú percentuálnu zľavu alebo pevnú sumu peňazí.

Existujú nejaké obmedzenia alebo podmienky na používanie zľavových kódov Hotels.com?

Áno, existujú určité obmedzenia a podmienky pre používanie zľavových kódov Hotels.com. Môžu zahŕňať obdobia platnosti, konkrétne destinácie alebo určité typy rezervácií. Pred použitím je dôležité prečítať si zmluvné podmienky spojené s každým kódom.

Môžem použiť viacero zľavových kódov Hotels.com na jednu rezerváciu?

Spoločnosť Hotels.com zvyčajne umožňuje použitie iba jedného zľavového kódu na rezerváciu. Pred použitím je dôležité skontrolovať zmluvné podmienky každého kódu a zistiť, či neexistujú nejaké obmedzenia.

Môžem použiť zľavový kód Hotels.com pre existujúcu rezerváciu?

Zľavové kódy Hotels.com je spravidla potrebné zadať pri rezervácii. Ak už máte existujúcu rezerváciu, možno nebudete môcť neskôr uplatniť zľavový kód. Skontrolujte zmluvné podmienky každého kódu a zistite, či je to možné.

Čo sa stane, ak pri pokladni nezadám zľavový kód Hotels.com?

Ak pri pokladni nezadáte zľavový kód Hotels.com, zaplatíte štandardnú cenu za izbu bez akejkoľvek ďalšej zľavy.

Môžem získať zľavový kód Hotels.com, ak už som členom Hotels.com Rewards?

Áno, ako člen Hotels.com Rewards môžete využívať špeciálne ponuky a zľavové kódy. Nezabudnite sa prihlásiť na odber bulletinu Hotels.com, aby ste boli informovaní o najnovších ponukách.

Ako pridať kupón Hotels.com

Ak chcete získať najlepšie ceny ubytovania na Hotels.com, musíte použiť platný propagačný kupón. Tu je postup, ako teraz pridať kupón Hotels.com:

 • 1
  Vyberte si destináciu, kde hľadáte ubytovanie, počet osôb a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.
 • 2
  Vyberte požadovaný hotel.
 • 3
  Vyberte si izbu, ktorú chcete, a kliknite na tlačidlo REZERVOVAŤ, potom vyberte možnosť Zaplatiť v nehnuteľnosti alebo Zaplatiť teraz.
 • 4
  Na novej stránke, na ktorej je potrebné zadať svoje osobné údaje, vidíte vpravo modrý text „Použiť kupón“. Kliknite naň.
 • 5
  Do nového poľa napíšte kupón Hotels.com a potom kliknite na tlačidlo Použiť, aby ste získali zľavu.
 • 6
  Vyplňte zvyšok požadovaných údajov a kliknutím na tlačidlo REZERVOVAŤ dokončite svoju rezerváciu ešte dnes na Hotels.com.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Hotels.com

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 10
🎇️ Zľavové kódy 7
📌 Ponuky 3
➡️ Najlepší kupón 12% zľava
🆕 Najnovší kupón 12% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 24 2024 mája

Najlepšie kódy kupónov pre Hotels.com

KÓD spoločnosti Hotels.com POPIS PONUKY Hotels.com VYPRŠÍ
VISA8 Propagačný kód na Hotels.com: 8 % zľava pre používateľov víz Môže 15, 2025
TOTUMHOTELS Hotels.com až 10% propagačný kód Môže 28, 2025
N/A 15% propagácia na Hotels.com objednávka v aplikácii N / A
MCKHTL10 Hotels.com 10% kód kupónu na celom webe Môže 5, 2025

Kupóny a ponuky z obchodov podobných spoločnosti Hotels.com

 • 1

zabav sa 5% propagačný kód na Barcelo.com

 • 1

Akciový kód CONDOR AIRLINES na tento mesiac: extra zľava 30 USD na letenky

Októbra 31, 2024 POZRITE SI KÓD fest
 • 1

Propagačný kód AIRASIA: 10% zľava na medzinárodné lety

Februára 28, 2025 POZRITE SI KÓD ME10
 • 4

Propagačný kód ALAMO: použite ho na šetrenie 15 $

Októbra 12, 2024 POZRITE SI KÓD A087
 • 20

Najlepší propagačný kód BOOKING.com: použite ho a ušetrite 6%. Iba ak platíte debetnou alebo kreditnou kartou VISA

Decembra 31, 2024 POZRITE SI KÓD BKNG

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.