Generické filtre

LOT zľavový kód a kupóny júna 2024

LOT.com s potešením oznamuje zavedenie kupónov a akcií pre svojich vážených zákazníkov. Tieto kupóny a akcie sú navrhnuté tak, aby ponúkali úspory a ďalšie... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní
 • 14

10% propagačný kód na LOT.com

Júna 11, 2025 POZRITE SI KÓD EK24
 • 33

Kód kupónu na LOT.com: až 15% zľava

Môže 14, 2025 POZRITE SI KÓD ot15
15%
 • 22

Zľavový kód LOT Polish Airlines: ušetrite 15%

Októbra 31, 2024 POZRITE SI KÓD EK15
10%
 • 29

LOT.com zľavový kód: ušetríte 10%

September 29, 2024 POZRITE SI KÓD 2018
20%
 • 35

až k 20% zľava s týmto propagačným kódom LOT.com

Januára 31, 2025 POZRITE SI KÓD MO20

Kde nájdete zľavové kódy LOT.com

Propagačné kódy pre poľskú leteckú spoločnosť LOT.com sú dostupné prostredníctvom niekoľkých komunikačných kanálov. Týmito komunikačnými kanálmi sú: odber bulletinu, hlavná stránka LOT.com, webové stránky s propagačnými kódmi, stránky sociálnych médií LOT.com atď. Nižšie sme pripravili zoznam metód, ktorými môžete získať propagačné kódy LOT.com a ponuky zliav.

Zistite, kde môžete získať zľavové kódy LOT.com

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku LOT.com.
 • Na stránke vyhľadajte sekciu „Ponuky“ alebo „Propagácie“.
 • Skontrolujte, či nie sú spomenuté nejaké prebiehajúce kampane so zľavovými kódmi.
 • Prihláste sa na odber noviniek LOT.com a získajte aktualizácie o všetkých dostupných zľavových kódoch.
 • Sledujte LOT.com na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Instagram.
 • Dávajte si pozor na akékoľvek propagačné e-maily alebo reklamy od LOT.com.
 • Ak chcete získať informácie o aktuálnych ponukách zľavových kódov, kontaktujte zákaznícky servis LOT.com.
 • Zvážte prihlásenie do vernostného programu LOT.com a získajte exkluzívny prístup k špeciálnym ponukám a zľavovým kódom.
Promo kód LOT Polish Airlines

Aké typy propagačných kódov a zliav ponúka LOT.com

Okrem klasických zliav, ktoré ponúka propagačný kód LOT.com alebo akčná ponuka LOT.com, existuje niekoľko druhov zliav, ktoré táto letecká spoločnosť ponúka. Aby sme vám uľahčili zistenie, čo to je, nižšie sme pre vás pripravili zoznam všetkých typov akciových ponúk a zľavových kódov LOT.com.

Tu nájdete všetky typy zľavových kódov a propagačných ponúk LOT.com

 • Zľavové kódy: Letecká spoločnosť LOT.com Airlines ponúka rôzne zľavové kódy, ktoré je možné použiť počas procesu rezervácie, aby ste získali percento alebo pevnú sumu z celkového cestovného. Tieto kódy sú zvyčajne distribuované prostredníctvom propagačných e-mailov alebo na oficiálnej webovej stránke leteckej spoločnosti.
 • Sprievodné kódy: Letecká spoločnosť LOT.com Airlines príležitostne ponúka sprievodné kódy, ktoré zákazníkom umožňujú priviesť si spolucestujúceho za zľavnené cestovné. Tieto kódy sú zvyčajne platné pre určité trasy a cestovné obdobia a možno ich uplatniť počas procesu rezervácie.
 • Inovačné kódy: LOT.com Airlines ponúka inovačné kódy, ktoré možno použiť na prechod na vyššiu triedu služieb, napríklad z ekonomickej na biznis triedu. Tieto kódy sú často ponúkané ako súčasť špeciálnych akcií alebo vernostných programov.
 • Kódy balíkov: Letecká spoločnosť LOT.com Airlines ponúka kódy balíkov, ktoré poskytujú zľavy alebo dodatočné výhody, keď si spolu zarezervujete let a hotel alebo let a prenájom auta. Tieto kódy je možné zadať počas procesu rezervácie, aby ste dostali špecifikovanú ponuku balíka.
 • Kódy pre častých cestujúcich: Letecká spoločnosť LOT.com Airlines odmeňuje svojich častých cestujúcich špeciálnymi kódmi, ktoré možno použiť na uplatnenie bezplatných letov alebo upgradov. Tieto kódy sa zvyčajne získavajú získaním určitého počtu míľ alebo preletom určitého počtu segmentov s leteckou spoločnosťou.
 • Skupinové kódy: LOT.com Airlines ponúka skupinové kódy pre zákazníkov cestujúcich v skupinách určitej veľkosti. Tieto kódy ponúkajú zľavnené cestovné alebo ďalšie výhody pre skupinové rezervácie, ako napríklad flexibilné možnosti platby alebo špecializovanú zákaznícku podporu.
 • Propagačné kódy: Letecká spoločnosť LOT.com príležitostne vydáva propagačné kódy, ktoré možno použiť na získanie zliav alebo exkluzívnych výhod. Tieto kódy sú často spojené s určitými marketingovými kampaňami alebo partnerstvami a zvyčajne sa distribuujú prostredníctvom rôznych kanálov, ako sú sociálne médiá alebo reklamné kampane.
Kód kupónu LOT Polish Airlines

Pravidlá používania propagačného kódu LOT.com

Propagačný kód LOT.com funguje správne iba vtedy, ak dodržiavate určité pravidlá používania. Nižšie sme pripravili zoznam 8 pravidiel používania kupónu LOT.com. Treba spomenúť, že zľavový kód LOT.com odporúčame použiť až po prečítaní týchto 8 pravidiel.

8 pravidiel používania zľavového kódu LOT.com

 • Zľavový kupón je možné použiť len na lety prevádzkované spoločnosťou LOT.com Airlines.
 • Kupón je platný len na jedno použitie a nie je možné ho kombinovať s inými zľavami alebo akciami.
 • Ak chcete použiť kupón, zadajte jedinečný kód poskytnutý počas procesu rezervácie na webovej stránke LOT.com Airlines.
 • Kupón sa vzťahuje na všetky cestovné triedy vrátane ekonomickej, prémiovej ekonomickej, obchodnej a prvej triedy.
 • Výška zľavy sa uplatní na celkové cestovné vrátane daní a poplatkov.
 • Platnosť kupónu je obmedzená, ako je uvedené v obchodných podmienkach.
 • V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok týkajúcich sa kupónu kontaktujte zákaznícky servis LOT.com Airlines so žiadosťou o pomoc.
 • Letecká spoločnosť LOT.com si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť ponuku kupónov bez predchádzajúceho upozornenia.
Zľavový kód LOT Polish Airlines

Aktuálne akcie a zľavové kódy LOT.com

Predtým, ako si zarezervujete letenku s LOT.com Airlines, odporúčame vám pozrieť si 10 najnovších akčných ponúk a zľavových kódov LOT.com, aby ste vedeli, ktorú akciu si vybrať, a tak získali najlepšiu cenu letenky, ktorú si chcete zarezervovať. teraz.

10 najnovších propagačných kódov LOT.com a zľavových ponúk

 • 50% zľava na všetky medzinárodné lety rezervované vopred.
 • Bezplatná extra batožina pre študentov cestujúcich do Európy s platným študentským preukazom.
 • 20% zľava na letenky v biznis triede na lety medzi New Yorkom a Varšavou.
 • Kúpte si jeden a získajte jednu bezplatnú ponuku na vnútroštátne lety v rámci Poľska.
 • 10% zľava na všetky lety do Ázie pri rezervácii cez mobilnú aplikáciu LOT.com Airlines.
 • Bezplatný prístup do LOT.com Business Lounge pre cestujúcich v biznis triede. 15% zľava na lety do vybraných európskych destinácií mimo špičky.
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie počas letu pre všetkých cestujúcich v prémiovej ekonomickej triede.
 • 25% zľava na letenky do Varšavy pre členov vernostného programu LOT.com Airlines.
 • Špeciálne skupinové cestovné k dispozícii pre rezervácie 10 a viac cestujúcich.
Kód kupónu LOT Polish Airlines

Ročné propagačné kampane LOT.com

LOT.com Early Bird Promotions

Letecká spoločnosť LOT.com Airlines s potešením oznamuje spustenie kampane „Early Bird Promotions“. Táto exkluzívna akcia ponúka zákazníkom možnosť rezervovať si lety vopred a ťažiť z výrazných úspor. Využitím tejto časovo obmedzenej ponuky si cestujúci môžu zabezpečiť svoje miesta za zľavnené cestovné, čím si zabezpečia cestovanie bez stresu a nákladovo efektívne. Vďaka širokej škále destinácií, z ktorých si môžete vybrať, môžu zákazníci objavovať obľúbené mestá, relaxovať na úchvatných plážach alebo sa vydať na vzrušujúce dobrodružstvá. Moderné lietadlá LOT.com, známe svojou bezpečnosťou a komfortom, dopravia cestujúcich do požadovaných destinácií s maximálnym pohodlím. Okrem toho sa špecializovaný a profesionálny personál zaväzuje poskytovať výnimočné služby a zabezpečiť hladkú cestu od začiatku do konca. Nepremeškajte túto neuveriteľnú príležitosť ušetriť na vašej ďalšej ceste s LOT.com Airlines. Rezervujte si letenky včas a zažite svet s LOT.com.

Akcie na rodinné cestovné LOT.com

Letecká spoločnosť LOT.com v súčasnosti ponúka zľavy na rodinné cestovné, ktoré sú navrhnuté tak, aby rodinám poskytovali cenovo výhodné možnosti cestovania. Tieto tarify sú k dispozícii pre domáce aj medzinárodné lety, vďaka čomu môžu rodiny objavovať rôzne destinácie. S Family Fares Promotions môžu rodiny využívať zľavnené letenky, vďaka čomu je spoločné cestovanie dostupnejšie. Táto ponuka je súčasťou záväzku spoločnosti LOT.com Airlines sprístupniť rodinám cestovanie a zabezpečiť, aby si mohli vytvárať trvalé spomienky pri objavovaní sveta.

Vianočné akcie LOT.com

Letecká spoločnosť LOT.com s potešením oznamuje naše vianočné akcie. Ponúka exkluzívne ponuky na lety do rôznych destinácií počas prázdnin. Využite zľavnené cestovné a užite si nezabudnuteľné vianočné sviatky. Rezervujte si letenky už teraz a zažite výnimočné služby a pohodlie, ktorými je LOT.com Airlines známa. Nepremeškajte túto časovo obmedzenú ponuku. Pre viac informácií navštívte webovú stránku alebo kontaktujte náš zákaznícky servis.

Zimné akcie LOT.com

Letecká spoločnosť LOT.com s potešením oznamuje svoje zimné akcie. Využite špeciálne ponuky a užite si nezabudnuteľné cestovateľské zážitky. Rezervujte si letenky už teraz a získajte zľavnené cestovné do rôznych destinácií. Či už plánujete lyžiarsky výlet alebo hľadáte teplý útek, LOT.com Airlines vám pomôže. Rozsiahla sieť trás poskytuje pohodlné spojenia a flexibilné možnosti cestovania. Navyše, služby na svetovej úrovni a pohodlné lietadlá vám spríjemnia cestu. Nepremeškajte túto príležitosť na objavovanie nových destinácií alebo návštevu blízkych počas zimnej sezóny. Rezervujte si letenky ešte dnes a zažite výnimočnú službu, ktorou je LOT.com Airlines známa.

Letné akcie LOT.com

LOT.com Airlines s potešením oznamuje naše letné akcie. Ako popredná letecká spoločnosť v regióne sa zaviazala poskytovať zákazníkom výnimočné služby a hodnotu. Na obmedzený čas ponúkajú zľavnené cestovné na vybraných trasách, čo vám umožní preskúmať nové destinácie alebo navštíviť svojich blízkych za zlomok ceny. Okrem toho ponuky letných balíčkov zahŕňajú ubytovanie v hoteli a zľavnený prenájom auta, čo zaisťuje bezproblémový a príjemný zážitok z cestovania. Nepremeškajte tieto neuveriteľné ponuky, rezervujte si letnú dovolenku s LOT.com Airlines ešte dnes a zažite rozdiel v lietaní s tými najlepšími.

Akcie na čierny piatok a kybernetický pondelok LOT.com

Letecká spoločnosť LOT.com Airlines s potešením oznamuje neuveriteľné akcie na čierny piatok a kybernetický pondelok. Počas týchto časovo obmedzených podujatí môžu zákazníci využívať exkluzívne zľavy na lety do širokej škály destinácií. Či už plánujete služobnú cestu alebo zaslúženú dovolenku, teraz je ideálny čas rezervovať si let s LOT.com Airlines. Využite bezkonkurenčné ponuky a ušetrite na svojom ďalšom cestovateľskom dobrodružstve. Nepremeškajte túto príležitosť zažiť prvotriedne služby za zlomok ceny. Navštívte webovú stránku, kde sa dozviete viac o ponukách Black Friday a Cyber ​​Monday. Rezervujte si teraz a začnite odpočítavať dni do vašej ďalšej nezabudnuteľnej cesty s LOT.com Airlines.

Novoročné akcie LOT.com

LOT.com Airlines s potešením oznamuje naše novoročné akcie. Na oslavu Nového roka ponúkajú exkluzívne zľavy na vybrané lety do rôznych destinácií. Či už plánujete romantickú dovolenku, rodinnú dovolenku alebo služobnú cestu, LOT.com Airlines má pre vás dokonalú ponuku. Využite časovo obmedzené akcie a rezervujte si u nás ďalší let. Nepremeškajte túto príležitosť, ako ušetriť na cestovných výdavkoch. Navštívte našu webovú stránku alebo kontaktujte náš tím zákazníckej podpory, aby ste sa dozvedeli viac o našich novoročných akciách a rezervovali si vstupenky ešte dnes. Cestujte s dôverou a pohodlím s LOT.com Airlines. Propagačný kód spoločnosti LOT Polish Airlines

Často kladené otázky o LOT

Ponúka LOT zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 7 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre LOT fungovať v júni 2024 a najlepšie kupónové ponuky 20% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre LOT?

Čo mám robiť, ak môj zľavový kód LOT.com nefunguje?

Ak váš zľavový kód nefunguje, uistite sa, že ste ho zadali správne a či je stále platný. Ak problém pretrváva, požiadajte o pomoc zákaznícky servis LOT.com Airlines. Poskytnite im podrobnosti o vašom zľavovom kóde a všetky prijaté chybové hlásenia, aby ste to mohli rýchlo vyriešiť.

Je možné použiť zľavové kódy LOT.com pre skupinové rezervácie?

Zľavové kódy môžu mať obmedzenia v ich uplatniteľnosti na skupinové rezervácie. Odporúča sa, aby ste si prečítali zmluvné podmienky každého zľavového kódu, aby ste zistili, či ho možno použiť na skupinové rezervácie.

Dajú sa zľavové kódy LOT.com kombinovať s inými akciami?

V niektorých prípadoch je možné zľavové kódy kombinovať s inými akciami alebo ponukami. Toto však podlieha zmluvným podmienkam každého zľavového kódu. Odporúča sa skontrolovať konkrétne podrobnosti zľavového kódu, aby ste zistili, či ho možno použiť v spojení s inými akciami.

Dajú sa zľavové kódy LOT.com použiť na akýkoľvek let?

Zľavové kódy môžu mať určité obmedzenia, napríklad sa môžu vzťahovať len na určité lety, destinácie alebo cestovné obdobia. Je dôležité, aby ste si pozorne prečítali zmluvné podmienky spojené s každým zľavovým kódom, aby ste si zaistili oprávnenosť.

Čo sú zľavové kódy LOT.com?

Zľavové kódy sú alfanumerické kódy, ktoré možno použiť na získanie zľavy na nákupy uskutočnené na webovej stránke LOT.com Airlines.

Sú zľavové kódy LOT.com prenosné?

Zľavové kódy sú vo všeobecnosti neprenosné a môže ich použiť iba osoba, ktorej sú vystavené. Pokus o prevod alebo predaj zľavových kódov je v rozpore s podmienkami stanovenými spoločnosťou LOT.com Airlines.

Ako pridať VEĽA zľavový kód

Ak si chcete rezervovať let s poľskou leteckou spoločnosťou LOT, použite zľavový kód, aby ste získali najlepšiu cenu. LOT kupón je možné použiť iba na oficiálnej webovej stránke LOT.com takto:

 • 1
  Vyberte si odletové a cieľové letisko, dátumy cesty a počet cestujúcich. Nestláčajte tlačidlo Hľadať!
 • 2
  Kliknite na text „+ mám zľavový kód“.
 • 3
  Do poľa, ktoré sa otvorí, napíšte propagačný kód LOT.
 • 4
  Kliknutím na tlačidlo Hľadať zobrazíte dostupné možnosti letov, ktoré už zahŕňajú zľavu ponúkanú propagačným kódom LOT.com.
 • 5
  Vyberte si let, ktorý vám vyhovuje, a dokončite svoju rezerváciu ešte dnes na LOT.com.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre LOT

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 7
🎇️ Zľavové kódy 7
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 20% Zľava
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 19 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre LOT

KÓD LOT POPIS PONUKY VYPRŠÍ
LOTEK24 10% propagačný kód na LOT.com Júna 11, 2025
lot15 Kód kupónu na LOT.com: až 15% zľava Môže 14, 2025
ly2018 Najlepší propagačný kód LOT Polish Airlines: extra 10% zľava na medzinárodné lety Júla 31, 2024
BLACKWEEK15 Zľavový kód LOT Polish Airlines: ušetrite 15% Októbra 31, 2024

Kupóny a ponuky z obchodov podobných LOT

 • 0

8% kód kupónu na RentalCars.com

Júla 27, 2025 POZRITE SI KÓD ELP8
 • 1

Propagačný kód Budget.com: až 35% zľava

Júla 18, 2025 POZRITE SI KÓD 6102
 • 1

Priceline.com 10% propagačný kód

Júla 18, 2025 POZRITE SI KÓD ES10
 • 4

Hotels.com až 10% propagačný kód

Júla 25, 2025 POZRITE SI KÓD TELS
 • 2

Kód kupónu na VRBO.com: zľava 50 USD na minimálne 3 noci

Júla 23, 2025 POZRITE SI KÓD WEEK

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

서울 드라마 어워즈 챔심 모으자

https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=aura&no=21195
a veľa of interest from you. 请为2024年“首尔电视剧大赏”“亚洲明星奖”候选人“泪水女王”金秀贤和“泪水女王”金智媛投票。该奖项将通过投票应用程序“Idol Champ”颁发。 <投票方式-二选一> 方式(一...

베트남 화장품 수출(인허가, 세율, 상품등록 절차 준비서류): KOTRA 자료

https://www.vinahanin.com/bizopen/442012
로트(Los() 기 경고 및 주의 사항 ㅇ 제품 사용과 관련해 특별한 주의 붰 사항 - 동래선 성분 포함 시...

베트남 화장품 수출 및 통관 절차_20201005.pdf

https://kcia.or.kr/inc/down.php?dir=BOARD&file_name=202012_160695991832418_2.pdf&rename=%EB%B2%A0%ED%8A%B8%EB%82%A8+%ED%99%94%EC%9E%A5%ED%92%88+%EC%88%98%EC%B6%9C+%EB%B0%8F+%ED%86%B5%EA%B4%80+%EC%A0%88%EC%B0%A8_20201005.pdf
Trong Phiếu công bố sản phẩm mỹ phẩm, chịu hoàn toàn trách nhiệm về tính an toàn, hiệu quả r và chẩất lđợng sản ản phẩm đưa ra lưu thông đáp ứng tất cả các yêu cầu của...

Nguyen Duc Minh PGS. TS. Vũ Thị Lan Anh Prof. Dr. Vo Van Sen

https://www.earticle.net/Search/Result?&aq=4Al%c3%a3ng+m%e1%ba%a1n%7c%7c
trái phiếu và thị trường tín dụng trung hạn, dài hạn. Bài viết dưới đây tập trung phân tích quá trình hình thành và phát triển của thị trường vốn ở khi...t ốở khi...t nh sa

2022년 결혼이민자 경제·금융교육 교재.pdf

https://woorifoundation.or.kr/inc/new_down_ebook.php?filename=wooriebook_20220811095839_1115.pdf&filename2=2022%EB%85%84+%EA%B2%B0%ED%98%BC%EC%9D%B4%EB%AF%BC%EC%9E%90+%EA%B2%BD%EC%A0%9C%C2%B7%EA%B8%88%EC%9C%B5%EA%B5%90%EC%9C%A1+%EA%B5%90%EC%9E%AC.pdf
cổ phiếu và quỹ không phải là đối tượng được bảo vệ, vì vậy cần tìm hiểu kỹ trước khi cámtàng ký imigrantov, preto sa odporúča poradiť sa s viacerými bankami...

PGS. TS. Vũ Thị Lan Anh Lee Jee-sun Nguyen Duc Minh Prof. Dr. Vo Van Sen

https://www.earticle.net/Search/Result?sf=4&q=n%c4%83ng+l%e1%bb%b1c
a veľa pozornosť sa týka jej územnej suverenity a environmentálnych otázok. Najnovšia horúca správa sa týka suverenity Vietnamu nad súostroviami Hoang Sa a Truong Sa v...
© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.