Generické filtre

Zľavový kód a kupóny VIATOR júla 2024

VIATOR.com ponúka svojim zákazníkom širokú škálu kupónov, akcií a ponúk. Tieto zľavy sú navrhnuté tak, aby ponúkali úspory na rôzne cestovateľské zážitky a aktivity.... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní
 • 7

Propagácia VIATOR.com: až 40% zľava

 • 25

Propagačný kód na VIATOR.com: extra zľava 15 USD nad 150 USD

Môže 16, 2025 POZRITE SI KÓD ON15
10%
 • 39

Najlepší promo kód VIATOR: 10% extra zľava

September 29, 2024 POZRITE SI KÓD RS10
10%
 • 27

10% Promo kód VIATOR na všetky aktivity

Januára 31, 2025 POZRITE SI KÓD ZKN5
10%
 • 14

10% Promo kód VIATOR pri registrácii pomocou e-mailu

Platnosť kupónov

10%
 • 30

Získajte navyše 10% zľava s týmto kódom kupónu VIATOR

Júna 30, 2024 POZRITE SI KÓD RS10
15%
 • 33

15% Kupón VIATOR na zájazdy

Júna 30, 2024 POZRITE SI KÓD VE15

Kde nájdete zľavové kódy VIATOR

Pretože chcete teraz získať zľavu pri rezervácii cez VIATOR, potrebujete propagačný kód. Pripravili sme pre vás zoznam spôsobov, ako môžete získať prístup k zľavovým kódom VIATOR, ako aj k teraz dostupným propagačným ponukám.

Tu nájdete, kde nájdete propagačné kódy VIATOR

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku VIATOR.com.
 • Stiahnite si aplikáciu VIATOR.
 • Na hlavnej stránke vyhľadajte sekciu „Ponuky“.
 • Prezrite si ponuky a zľavy dostupné na našej webovej stránke.
 • V sekcii „Ponuky na poslednú chvíľu“ nájdete časovo obmedzené propagačné akcie.
 • Prihláste sa na odber bulletinu VIATOR.com a získajte exkluzívne ponuky a zľavy prostredníctvom e-mailu.
 • Sledujte VIATOR.com na sociálnych médiách a získajte aktuálne informácie o špeciálnych akciách.
 • Zvážte rezerváciu aktivít mimo hlavnej sezóny pre možné zľavy.
 • Dávajte pozor na propagačné kódy alebo kupóny, ktoré môžu byť dostupné online.
 • Ak potrebujete ďalšie informácie alebo pomoc pri hľadaní zliav a ponúk, kontaktujte zákaznícky servis VIATOR.com.
Promo kód VIATOR

Aké typy propagačných kódov ponúka VIATOR

Existuje niekoľko typov propagačných ponúk a zľavových kódov VIATOR. Neviete čo sú zač? Pozrite si vyššie na tejto stránke najnovšie propagačné kódy VIATOR alebo nižšie súhrn typov propagačných ponúk a zľavových kódov VIATOR, ktoré môžete nájsť na tejto stránke aj na iných stránkach s propagačnými ponukami a kódmi VIATOR.

Typy propagačných ponúk a zľavových kódov VIATOR

 • Špeciálne kódy oznámené na webovej stránke/aplikácii, ktoré sa automaticky použijú pri pokladni.
 • Propagačné kódy: tieto kódy ponúkajú zľavy na plnú cenu zážitku. Napríklad propagačný kód 20% zľava by znížila cenu zájazdu zo 100 € na 80 €.
 • Študentské zľavové kódy: tieto kódy ponúkajú špeciálne zľavy pre študentov. Napríklad študentský zľavový kód z 50% by znížil cenu 100€ zájazdu na 50€.
 • Členské zľavové kódy: tieto kódy ponúkajú špeciálne zľavy pre členov vernostného programu VIATOR. Napríklad členský zľavový kód z 10% by znížil cenu 100€ zájazdu na 90€.
 • Zľavové kódy pre odberateľov newslettera: tieto kódy ponúkajú exkluzívne zľavy pre odberateľov newslettera VIATOR. Napríklad a 15% zľavový kód pre odberateľov newslettera by znížil cenu zájazdu v hodnote 100 € na 85 €.
 • Špeciálne e-mailové kódy špecifické pre danú lokalitu: používajú sa automaticky, pokiaľ používate špeciálne poskytnuté odkazy.
 • Propagačné kódy VIATOR zaslané e-mailom: zadávajú sa do poľa promo kódov pri pokladni.
Kód kupónu VIATOR

Pravidlá používania zľavového kódu VIATOR

Pretože chcete teraz získať zľavu na svoju rezerváciu VIATOR, okrem skopírovania a prilepenia propagačného kódu si musíte prečítať a dodržiavať určité pravidlá používania zľavového kódu. Na tento účel sme pripravili zoznam všetkých pravidiel nižšie.

Všetky pravidlá používania propagačného kódu VIATOR

 • Kupón VIATOR je potrebné využiť v stanovenej dobe platnosti.
 • Kupón je platný len na jedno použitie.
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými ponukami alebo akciami.
 • Kupón je neprenosný a nie je možné ho vymeniť za hotovosť.
 • Kupón je platný len pre online rezervácie uskutočnené cez webovú stránku VIATOR.
 • Pre získanie zľavy je potrebné pri rezervácii správne zadať kód kupónu.
 • Zľava, ktorú kupón ponúka, sa uplatní na celkovú sumu rezervácie.
 • Kupón nie je možné použiť na už uskutočnené rezervácie.
 • VIATOR si vyhradzuje právo kupón kedykoľvek upraviť alebo zrušiť. Akékoľvek zneužitie kupónu bude mať za následok jeho zneplatnenie.
Zľavový kód VIATOR

Aktuálne akcie VIATOR a zľavové kódy

Každý týždeň zverejňujeme propagačné kódy a zľavy VIATOR. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme tu zoznam najnovších zľavových kódov VIATOR a tiež akciových ponúk dostupných práve teraz.

Najnovšie propagačné kódy VIATOR

 • 20% zľava na výlety so sprievodcom v Paríži.
 • 15% zľava na vstupenky do múzea Louvre.
 • 10% zľava na jednodňové výlety do Versailles.
 • 25% zľava na autobusové zájazdy hop-on-hop-off v Ríme.
 • 30% zľava na prehliadky Kolosea so sprievodcom.
 • 50% zľava na plavby loďou po rieke Seine v Paríži.
 • 40% zľava na výlety helikoptérou v Grand Canyone.
Kód kupónu VIATOR

Ročné propagačné kampane ponúkané spoločnosťou VIATOR

Vianočné zľavy VIATOR

VIATOR.com s potešením oznamuje príchod vianočných zliav. Zákazníci teraz môžu využiť špeciálne ponuky a využiť zvýhodnené ceny na širokú škálu cestovateľských zážitkov. Či už hľadáte prehliadku so sprievodcom, jednodňový výlet alebo jedinečnú aktivitu, VIATOR.com má pre každého niečo. Nepremeškajte túto príležitosť, ako ušetriť peniaze a vytvoriť si trvalé spomienky. Navštívte našu webovú stránku ešte dnes, preskúmajte naše zľavnené možnosti a zarezervujte si ďalšie dobrodružstvo.

Zimné zľavy VIATOR

Zákazníci sa teraz môžu tešiť z výrazných úspor pri širokej škále cestovateľských zážitkov. Od prehliadok mesta až po dobrodružné aktivity, je tu niečo pre každého. Využite túto časovo obmedzenú ponuku a preskúmajte top destinácie za zlomok ceny. Nepremeškajte túto príležitosť a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky. Navštívte stránku VIATOR.com ešte dnes a začnite plánovať svoju zimnú dovolenku.

VIATOR Black Friday zľavy

VIATOR.com s potešením oznamuje svoj Black Friday výpredaj, ktorý ponúka zákazníkom exkluzívne zľavy na širokú škálu cestovateľských zážitkov. V tomto období môžu zákazníci využiť výrazné cenové zľavy na obľúbené zájazdy, aktivity a atrakcie po celom svete. Či už chcete preskúmať historické pamiatky, vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvá alebo si dopriať kulinárske špeciality, VIATOR.com má pre každého niečo. Vďaka jednoducho použiteľnej webovej stránke a špecializovanému tímu zákazníckej podpory nebolo rezervovanie vysnívaného cestovateľského zážitku nikdy jednoduchšie. Nepremeškajte túto časovo obmedzenú ponuku a začnite plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo s VIATOR.com už dnes.

VIATOR Cyber ​​Monday zľavy

VIATOR.com momentálne ponúka zľavy na Cyber ​​Monday na širokú škálu cestovateľských zážitkov. Zákazníci môžu využiť tieto časovo obmedzené ponuky a ušetriť na obľúbených zájazdoch, aktivitách a atrakciách po celom svete. Či už máte záujem objavovať historické pamiatky, užívať si vzrušujúce dobrodružstvá alebo si dopriať miestnu kuchyňu, VIATOR.com má pre každého niečo. Nepremeškajte túto príležitosť a naplánujte si svoj ďalší nezabudnuteľný cestovateľský zážitok za nižšiu cenu. Navštívte teraz VIATOR.com, prezrite si dostupné ponuky a zarezervujte si svoju vysnívanú dovolenku.

Letné zľavy VIATOR

VIATOR.com každoročne ponúka letné zľavy na širokú škálu cestovateľských zážitkov. Zákazníci môžu využiť zvýhodnené ceny na rôzne výlety, aktivity a atrakcie v obľúbených destináciách. Či už máte záujem vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvá alebo si dopriať kultúrne zážitky, VIATOR.com má pre každého niečo. Využite tieto časovo obmedzené ponuky a užite si svoje letné cestovanie naplno. Naplánujte si svoju budúcu dovolenku s VIATOR.com a ušetrite peniaze a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky. Nenechajte si ujsť tieto úžasné letné ponuky.

Novoročné zľavy VIATOR

VIATOR.com s potešením ponúka novoročné zľavy tým, že zákazníkom poskytuje exkluzívne zľavy na širokú škálu cestovateľských zážitkov. Oddnes až do konca januára môžu cestovatelia využiť výrazné zľavy na obľúbené zájazdy, aktivity a atrakcie po celom svete. Či už chcete preskúmať historické pamiatky, vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvá alebo si jednoducho oddýchnuť na scénickej plavbe, VIATOR.com má pre každého niečo. Nepremeškajte túto časovo obmedzenú príležitosť ušetriť na svojom ďalšom cestovateľskom dobrodružstve. Navštívte našu webovú stránku ešte dnes a vyhľadajte zľavnené ponuky alebo si rezervujte nezabudnuteľný zážitok. Propagačný kód VIATOR

Často kladené otázky o VIATOR

Ponúka VIATOR zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 5 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre VIATOR v júli 2024, a najlepšie ponuky kupónov 10% Zľava.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre VIATOR?

Čo mám robiť, ak môj zľavový kód VIATOR nefunguje?

Ak váš zľavový kód nefunguje, skontrolujte, či ste kód zadali správne a či je stále platný. Ak problém pretrváva, možno budete musieť kontaktovať zákaznícku podporu VIATOR a požiadať o ďalšiu pomoc.

Dajú sa zľavové kódy VIATOR preniesť alebo predať iným?

Zľavové kódy sú zvyčajne neprenosné a nemožno ich predať iným. Sú určené len na osobné použitie a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam.

Čo sú zľavové kódy VIATOR?

Zľavové kódy sú alfanumerické kódy, ktoré sa používajú na ponúkanie zliav alebo špeciálnych ponúk na produkty alebo služby. Zvyčajne sa zadávajú počas procesu platby na webovej stránke alebo v aplikácii, aby sa zľava uplatnila na celkovú sumu nákupu.

Ako nájdem kódy kupónov pre VIATOR.com?

Ak chcete nájsť kódy kupónov pre VIATOR.com, môžete navštíviť ich oficiálnu webovú stránku a vyhľadať aktuálne akcie alebo zľavy. Okrem toho sa môžete prihlásiť na odber ich bulletinu alebo sledovať ich účty na sociálnych sieťach, aby ste mali prehľad o všetkých exkluzívnych ponukách alebo propagačných kódoch, ktoré môžu byť k dispozícii.

Ako môžem použiť propagačný kód na VIATOR.com?

Použitie promo kódu na VIATOR.com je jednoduché. Keď nájdete platný kód, môžete prejsť na stránku pokladne. Počas procesu platby zvyčajne nájdete pole, do ktorého môžete zadať propagačný kód. Jednoducho zadajte kód a kliknite na tlačidlo Použiť, aby sa zľava prejavila v celkovej sume nákupu.

Existujú nejaké obmedzenia alebo obmedzenia pri používaní kupónových kódov na VIATOR.com?

Áno, pri používaní propagačných kódov na stránke VIATOR.com môžu existovať určité obmedzenia alebo obmedzenia. Tieto obmedzenia sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho kódu a propagácie. Niektoré bežné obmedzenia môžu zahŕňať dátumy vypršania platnosti, minimálne požiadavky na nákup a obmedzenia typov produktov alebo služieb, na ktoré možno kód použiť. Je dôležité, aby ste si pozorne prečítali zmluvné podmienky spojené s každým propagačným kódom, aby ste sa uistili, že spĺňate všetky požiadavky na jeho použitie.

Ako pridať propagačný kód VIATOR

S najnovším kupónom VIATOR, ktorý môžete získať 10% zľava na turistickú aktivitu, ktorú si chcete rezervovať. Ďalšie propagačné kódy VIATOR vám tiež poskytnú medzi 3 % a 15% extra zľava. Tu je návod, ako použiť kupón VIATOR:

 • 1
  Vyhľadajte požadované miesto alebo aktivitu a dátum, kedy sa má uskutočniť, a potom kliknite na symbol vyhľadávania.
 • 2
  Zo zoznamu dostupných možností si kliknutím na obrázok alebo na textový popis vyberte požadovanú aktivitu (prehliadku).
 • 3
  Vyberte počet osôb a potom kliknite na jednu z možností Rezervovať teraz a zaplatiť neskôr alebo Rezervovať teraz.
 • 4
  Na ďalšej stránke si vytvorte účet VIATOR alebo sa prihláste do svojho existujúceho.
 • 5
  Na pravej strane stránky vidíte, ktorú aktivitu ste si vybrali a text „Zadajte propagačný kód“. Kliknite na ten text.
 • 6
  Do poľa, kde je text „Pridať promo kód“ napíšte kupón Viator a pre získanie zľavy stlačte tlačidlo UPLNIŤ. Dokončite svoju rezerváciu kliknutím na tlačidlo Ďalej.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre VIATOR

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 5
🎇️ Zľavové kódy 4
📌 Ponuky 1
➡️ Najlepší kupón 10% Zľava
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 13 júla 2024

Najlepšie kódy kupónov pre VIATOR

VIATORSKÝ KÓD POPIS PONUKY VIATOR VYPRŠÍ
N/A Propagácia VIATOR.com: až 40% zľava N / A
GROUPON15 Propagačný kód na VIATOR.com: extra zľava 15 USD nad 150 USD Môže 16, 2025
REUTERS10 Najlepší promo kód VIATOR: 10% extra zľava September 29, 2024
H7Y6SANKZKN5 10% Promo kód VIATOR na všetky aktivity Januára 31, 2025

Kupóny a ponuky z obchodov podobných VIATOR

 • 3

Trip.com až 8% propagačný kód na prvú objednávku

Augusta 15, 2025 POZRITE SI KÓD THB8
 • 18

EMIRATES.com 15% propagačný kód vyberte lety

Augusta 16, 2025 POZRITE SI KÓD CC17
 • 9

Trainline.com 10% propagačný kód

Augusta 9, 2025 POZRITE SI KÓD AN10
 • 88

TURKISHAIRLINES.com 20% propagačný kód

Augusta 28, 2025 POZRITE SI KÓD 24QF

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

Viator Promo kód 10% OFF kód & Študentská zľava 2022

https://paylessvouchercodes.com/store/viator
destinácia. Nepremeškajte šancu ušetriť viac na Viator s Viator promo kód, Viator študentská zľava a Viator Zľava 10 kód. Čo robí Viator Odlíšte sa od ostatných rezervačných platforiem...

Viator kupóny

https://www.goodshop.com/coupons/viator.com
nižšie uvedené jednoduché kroky a začnite šetriť skôr ako neskôr: Kliknite na svoj vybraný Viator promo kód na Goodshop a vyberte možnosť „Kopírovať“. Prejdite do nákupného košíka a kliknite na „Pokladňa“. Nájsť...

Viator Promo kód Las Vegas

https://couponsprite.com/listing/viator-promo-code-las-vegas/
Viator Promo kód Las Vegas Takže mierite do Las Vegas Baby! Už to nie je vzrušujúcejšie. Prehliadky sú fantastické a nevyhnutné. s Viator môžete ušetriť na zájazdoch a s...

Viator, spoločnosť Tripadvisor Promo kód - Uložiť 10% v apríli 2022

https://coupons.cnet.com/coupons/viator
právo. Prilepte svoje Viator kupón kód v krabici. Ak tvoj promo kód nefunguje, skúste toto: Uistite sa, že ste zadali Viator promo kód správne. Pozrite sa, či kód platí len pre určité...

Viator promo kód Spojené štáty

https://www.getsetcoupon.com/viator-promo-code-united-states/
Viator Promo kód United States Home Zdieľať: Hľadať › Viator podpora kód 10% vypnuté › Viator zľava pre nového člena › Viator prehliadka promo kód › kupón kód pre Viator prehliadka

Viator Promo kód A Zľava kód

https://routinedeals.com/store/viator-promo-code-and-discount-code/
Viator, Použitie Viator kupóny, Viator kupón kód, Viator vytlačiteľné kupóny, kupóny pre Viator promo kód, Viator atramentové kupóny, Viator kupón na tlač, Viator kódy kupónov, Viator online kupón...

Možnosti platby

PAYPAL
Bankový prevod
ApplePay
Kreditná karta
Gift Card

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

400 1st Avenue, Needham, MA 02494, USA
@viatortravel
ViatorTravel
ViatorTours
www.viator.com

VIATOR Úvod

VIATOR.com je webová stránka na rezervácie ciest, ktorá ponúka širokú škálu akcií a zľavových kódov. Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu a veľkému výberu destinácií umožňuje VIATOR.com cestovateľom jednoducho nájsť a rezervovať si požadované aktivity a zážitky. Webová stránka zahŕňa rôzne kategórie vrátane poznávacích zájazdov, jednodňových výletov a viacdňových dobrodružstiev, ktoré vyhovujú rôznym záujmom a preferenciám. VIATOR.com poskytuje podrobné popisy, zákaznícke recenzie a hodnotenia pre každú aktivitu, čo zaisťuje, že cestujúci môžu robiť informované rozhodnutia. Stránka tiež ponúka flexibilné možnosti rezervácie, ktoré používateľom umožňujú vybrať si preferované dátumy a časy. Okrem toho VIATOR.com často ponúka propagačné akcie a zľavy, vďaka čomu je cenovo výhodnou voľbou pre cestovateľov, ktorí chcú preskúmať nové destinácie alebo si užiť jedinečné zážitky. Celkovo VIATOR.com poskytuje pohodlnú a spoľahlivú platformu pre cestovateľov na plánovanie a rezervovanie ciest, ponúka širokú škálu možností a zaisťuje bezproblémový zážitok z rezervácie.

Ako urobiť rezerváciu VIATOR

Rezerváciu je možné vykonať na webovej stránke VIATOR.com alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie VIATOR. Na vykonanie rezervácie musia zákazníci poskytnúť svoje osobné údaje vrátane mena, e-mailovej adresy a telefónneho čísla. Zákazníci si môžu vybrať z rôznych možností platby, vrátane kreditnej karty, debetnej karty alebo PayPal. Po potvrdení rezervácie dostanú zákazníci potvrdzovací e-mail so všetkými podrobnosťami o ich rezervácii.

Zásady rezervácie VIATOR

Zákazníci môžu zrušiť svoju rezerváciu do 24 hodín pred plánovaným začiatkom, aby im bola vrátená plná suma. Ak chcete zrušiť rezerváciu, zákazníci musia kontaktovať VIATOR.com priamo prostredníctvom svojich kanálov zákazníckej podpory. Vrátenie peňazí za zrušené rezervácie bude spracované do 5 až 7 pracovných dní. V prípade zrušenia zájazdu alebo aktivity zo strany prevádzkovateľa budú zákazníci upozornení a ponúknutá náhrada alebo plná suma. VIATOR.com si vyhradzuje právo zmeniť alebo zrušiť rezervácie v prípade nepredvídaných okolností alebo udalostí vyššej moci. Kupón VIATOR
© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.