Generické filtre

Lufthansa zľavový kód a kupóny júna 2024

Využitím týchto kupónov a propagačných akcií môžu cestujúci zažiť výnimočné služby a pohodlie, ktorými je Lufthansa známa, a zároveň si vychutnať vynikajúcu hodnotu za... Čítaj viac
Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 0 - 0 hlasov
15%
 • 110

15% Propagačný kód Lufthansy na vybrané lety

Januára 31, 2025 POZRITE SI KÓD 9SN7
€75
 • 81

Propagačný kód Lufthansa 75 EUR pre medzinárodné lety

March 30, 2025 POZRITE SI KÓD 737U

Kde nájdete zľavové kódy Lufthansa

Platný zľavový kód Lufthansa vám okamžite poskytne zľavu z ceny letu, ktorý si dnes chcete rezervovať. Niekedy ho môžete získať priamo zo stránky Lufthansa v sekcii akcií alebo z našej vyhradenej stránky Lufthansa, ale existujú aj iné dobré spôsoby, ako získať zľavové kódy Lufthansa platné dnes.

Najlepšie spôsoby, ako získať zľavové kódy Lufthansa

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku Lufthansy a na domovskej stránke vyhľadajte sekciu „Ponuky“ alebo „Ponuky“.
 • Prípadne sa môžete prihlásiť na odber noviniek Lufthansa a dostávať aktualizácie o zľavových kódoch priamo do vašej schránky.
 • Sledujte Lufthansu na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Instagram.
 • Dávajte si pozor na akékoľvek propagačné e-maily alebo reklamy od spoločnosti Lufthansa.
 • Niektoré webové stránky tretích strán tiež zostavujú a zdieľajú zľavové kódy Lufthansa, takže by sa možno oplatilo skontrolovať aj tie.
Propagačný kód Lufthansy

Aké typy propagačných kódov Lufthansa ponúka

Existuje najmenej 6 druhov zľavových kódov Lufthansa, s ktorými môžete získať lepšiu cenu, upgrade, bonusy alebo míle v programe odmien Miles & More. Nižšie stručne vysvetlíme, aké všetky typy zľavových kódov Lufthansa sú teraz k dispozícii.

Všetky typy zľavových kódov Lufthansa

 • Zľavový kód: Tento typ zľavového kódu ponúka určité percento alebo zníženú sumu z celkovej ceny rezervácie letu Lufthansou. Dá sa použiť počas procesu platby na webovej stránke Lufthansa alebo v mobilnej aplikácii.
 • Sprievodný kód: S týmto typom propagačného kódu si zákazníci môžu priviesť spoločníka na let Lufthansou za zvýhodnenú cenu. Zľava sa zvyčajne vzťahuje na sprievodný lístok pri rezervácii spolu s lístkom hlavného cestujúceho.
 • Inovačný kód: Lufthansa príležitostne ponúka propagačné kódy, ktoré umožňujú zákazníkom upgradovať svoje sedadlo alebo triedu služieb za zvýhodnenú cenu. To môže poskytnúť pohodlnejší a luxusnejší zážitok z cestovania za nižšiu cenu.
 • Bezplatný kód batožiny: tento typ propagačného kódu oprávňuje zákazníkov na ďalšiu batožinu na lete Lufthansy zadarmo. Môže to byť skvelý spôsob, ako ušetriť peniaze na poplatkoch za batožinu a cestovať pohodlnejšie.
 • Kilometrový kód: Program pre častých cestujúcich spoločnosti Lufthansa, Miles & More, často ponúka propagačné kódy, ktoré umožňujú členom získať bonusové míle na ich letoch. Tieto kódy je možné zadať počas procesu rezervácie, aby ste sa uistili, že ďalšie míle budú pripísané na účet člena.
 • Prístupový kód do salónika: Salóniky Lufthansa poskytujú cestujúcim pohodlné a exkluzívne prostredie na oddych pred letom.
 • Príležitostne sú ponúkané propagačné kódy, ktoré zákazníkom umožňujú prístup do týchto salónikov za zvýhodnenú cenu alebo dokonca zadarmo.
Kód kupónu Lufthansa

Pravidlá používania propagačného kódu spoločnosti Lufthansa

Aby ste teraz získali zľavu s propagačným kódom Lufthansa, musíte dodržiavať určité pravidlá jeho používania. Vo väčšine prípadov bude mať nedodržanie týchto pravidiel za následok zneplatnenie použitého propagačného kódu Lufthansa.

5 pravidiel používania propagačného kódu Lufthansy

 • Uistite sa, že kupón je platný a nevypršala platnosť.
 • Pozorne si prečítajte zmluvné podmienky spojené s kupónom.
 • Kupón použite v stanovenom termíne.
 • Uistite sa, že spĺňate všetky požiadavky na minimálne výdavky, ak je to potrebné.
 • Ak máte ďalšie otázky alebo vysvetlenia, kontaktujte zákaznícky servis spoločnosti Lufthansa.
Lufthansa zľavový kód

Aktuálne akcie spoločnosti Lufthansa a zľavové kódy

Ak viete, aké sú najnovšie akcie a zľavové kódy Lufthansy, viete, ktorý z nich použiť pri rezervácii, aby ste vedeli, akú zľavu môžete získať. Medzi najnovšie propagačné ponuky spoločnosti Lufthansa patria 50% zľava na niektoré lety (business trieda), 10% zľava na letenky do niektorých medzinárodných destinácií a 25% zľava na letenky pre deti do 12 rokov.

10 najnovších propagačných kódov a zľavových ponúk spoločnosti Lufthansa

 • 50% zľava na letenky v biznis triede do vybraných európskych destinácií.
 • 30% zľava na letenky v ekonomickej triede do Ázie.
 • Bezplatná odbavená batožina na všetkých letoch rezervovaných do 48 hodín.
 • 20% zľava na letenky do Južnej Ameriky pri použití propagačného kódu „LHSALE20“.
 • Bezplatný vstup do salónikov Lufthansa pre cestujúcich v biznis triede.
 • 10% zľava na letenky do Afriky pre členov Miles & More.
 • Špeciálne zľavnené cestovné pre študentov cestujúcich do Európy.
 • 25% zľava na letenky do Austrálie pre rodiny s deťmi do 12 rokov.
 • Exkluzívne zľavy na prenájom auta a rezervácie hotelov prostredníctvom cestovných partnerov Lufthansy.
 • Ďalšie bonusové míle za lety rezervované počas obdobia akcie.
Kód kupónu Lufthansa

Ročné propagačné kampane ponúkané spoločnosťou Lufthansa

V rámci svojich sviatočných ponúk ponúkajú špeciálne zľavy na vybrané lety počas dovolenkového obdobia. Cestujúci môžu využívať zľavnené cestovné do rôznych destinácií po celom svete. Okrem toho ponúka na vybraných trasách bezplatné upgrady do triedy Business, čím cestujúcim ponúka pohodlnejšie a luxusnejšie cestovanie.

Letné akcie spoločnosti Lufthansa

Užite si zľavnené cestovné do vybraných destinácií počas letnej sezóny. Rezervujte si teraz a zabezpečte si svoje miesta!

Zimná ríša divov Lufthansy

Preskúmajte čarovné zimné destinácie so špeciálnymi ponukami leteniek a balíčkov. Nepremeškajte túto časovo obmedzenú akciu!

Lufthansa Business Class Bonanza

Vylepšite svoj zážitok z cestovania exkluzívnymi ponukami na letenky v biznis triede. Zažite luxus a pohodlie ako nikdy predtým.

Propagácia rodinnej zábavy spoločnosti Lufthansa

Naplánujte si nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku so skvelými ponukami leteniek a ubytovania. Využite služby a zariadenia vhodné pre rodiny s deťmi.

Ponuky Lufthansa City Break

Objavte pulzujúce mestá vďaka akciám na pobyty v meste Lufthansa. Užite si nízke cestovné a preskúmajte nové destinácie.

Študentské zľavy spoločnosti Lufthansa

Študenti teraz môžu cestovať lacnejšie s našimi špeciálnymi zľavami. Využite túto ponuku a objavujte svet počas štúdia.

Program Lufthansa Miles & More

Zarábajte bonusové míle a užívajte si exkluzívne výhody s naším vernostným programom. Zaregistrujte sa teraz a začnite zarábať odmeny za svoje lety.

Skupinové cestovné ponuky Lufthansa

Cestujete v skupine? Využite akcie spoločnosti Lufthansa na skupinové cestovanie a užite si zľavnené cestovné pre celú vašu párty.

Zimné akcie Lufthansy

Túto zimu môžu zákazníci využiť zľavnené cestovné do rôznych destinácií po celom svete. Akcie zahŕňajú zľavnené ceny leteniek v ekonomickej aj biznis triede. Lufthansa navyše ponúka flexibilné možnosti rezervácie, ktoré zákazníkom umožňujú zmeniť dátumy cesty bez toho, aby im vznikli poplatky. Tieto akcie sú k dispozícii iba na obmedzený čas, preto odporúčame zákazníkom, aby si rezervovali lety čo najskôr.

Valentínske akcie spoločnosti Lufthansa

Lufthansa ponúka množstvo špeciálnych valentínskych ponúk, ktoré vám pomôžu osláviť tento výnimočný deň so svojou milovanou osobou. Tieto ponuky zahŕňajú: Zľavy na letenky až do výšky 50% na letoch do vybraných destinácií po celom svete.

Špeciálne ponuky na hotely Lufthansa

Lufthansa sa spojila s množstvom hotelov po celom svete, aby ponúkala špeciálne valentínske ponuky. Zľavy na prenájom auta: Lufthansa ponúka zľavy až do výšky 20% o požičovniach áut do vybraných destinácií. Propagačný kód Lufthansy

Často kladené otázky o Lufthanse

Ponúka Lufthansa zľavové kódy?

V súčasnosti existujú 2 zľavové kódy a akcie, ktoré budú pre Lufthansu fungovať v júni 2024 a najlepší kupón ponúka zľavu 75 EUR.

Aké sú najnovšie kupóny a zľavové kódy pre Lufthansu?

V súčasnosti existujú nasledujúce zľavové kódy a propagačné ponuky spoločnosti Lufthansa

Existujú nejaké obmedzenia alebo obmedzenia týkajúce sa používania zľavových kódov LUFTHANSA?

Áno, môžu existovať obmedzenia alebo obmedzenia na používanie zľavových kódov. Môžu zahŕňať dátumy vypršania platnosti, minimálne požiadavky na nákup alebo konkrétne dátumy cesty. Je dôležité, aby ste si pozorne prečítali obchodné podmienky spojené s každým zľavovým kódom.

Dajú sa zľavové kódy LUFTHANSA kombinovať s inými akciami alebo ponukami?

Vo väčšine prípadov nie je možné zľavové kódy kombinovať s inými akciami alebo ponukami. Vždy je však vhodné skontrolovať si podmienky každého zľavového kódu, aby ste si potvrdili prípadné obmedzenia alebo obmedzenia.

Ako dlho platia zľavové kódy LUFTHANSA?

Doba platnosti zľavových kódov sa môže líšiť. Niektoré zľavové kódy môžu mať konkrétny dátum vypršania platnosti, zatiaľ čo iné môžu byť platné po určitú dobu. Dôležité je skontrolovať si podmienky každého zľavového kódu pre jeho konkrétnu dobu platnosti.

Dajú sa zľavové kódy LUFTHANSA použiť na akýkoľvek let?

Zľavové kódy možno zvyčajne použiť na akýkoľvek let ponúkaný spoločnosťou Lufthansa, s výhradou akýchkoľvek obmedzení alebo obmedzení uvedených v podmienkach každého zľavového kódu.

Je možné použiť zľavové kódy LUFTHANSA pre viaceré rezervácie?

Použitie zľavových kódov pre viaceré rezervácie sa môže líšiť v závislosti od podmienok každého zľavového kódu. Niektoré zľavové kódy môžu byť obmedzené na jedno použitie, zatiaľ čo iné môžu umožňovať viacnásobné použitie v rámci daného časového obdobia.

Môžem získať náhradu za rezerváciu uskutočnenú so zľavovým kódom LUFTHANSA?

Pravidlá vrátenia peňazí za rezervácie uskutočnené so zľavovými kódmi podliehajú zmluvným podmienkam každého zľavového kódu. Je dôležité, aby ste si prečítali pravidlá vrátenia peňazí spojené s konkrétnym zľavovým kódom použitým pri vašej rezervácii.

Ako pridať propagačný kód Lufthansy

Ak chcete letieť s nemeckou leteckou spoločnosťou Lufthansa, nezabudnite pred rezerváciou letu pridať propagačný kód. Pridanie kupónu Lufthansa je možné vykonať týmto spôsobom:

 • 1
  Vyberte si odletové a cieľové letisko a dátumy cesty.
 • 2
  Kliknite na text „Economy, 1 traveller“.
 • 3
  V okne, ktoré sa otvorí, si môžete vybrať letovú triedu, počet pasažierov a na pravej strane vidíte políčko s textom Prístupový kód. Akciový kupón sem nepíšte, kliknite na tlačidlo Pokračovať.
 • 4
  Kliknite na tlačidlo „Vyhľadať lety“ a vyberte si možnosť letu, ktorá vám vyhovuje.
 • 5
  Vyplňte údaje o cestujúcom a prejdite na spôsob platby.
 • 6
  Vyplňte kupón Lufthansa do príslušného poľa, ak je k dispozícii, a dokončite rezerváciu letu.

Aktuálne zľavové kódy a ponuky pre Lufthansu

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 2
🎇️ Zľavové kódy 2
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón Zľava 75 €
🆕 Najnovší kupón 15% Zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 19 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre Lufthansu

KÓD Lufthansy POPIS PONUKY Lufthansa VYPRŠÍ
ZEJQPO829SN7 15% Propagačný kód Lufthansy na vybrané lety Januára 31, 2025
ZBTBNG4G737U Propagačný kód Lufthansa 75 EUR pre medzinárodné lety March 30, 2025

Kupóny a ponuky z obchodov podobných spoločnosti Lufthansa

 • 0

RentalCars.com 15% propagačný kód

Júla 30, 2025 POZRITE SI KÓD 2024
 • 1

Propagačný kód Budget.com: až 35% zľava

Júla 18, 2025 POZRITE SI KÓD 6102
 • 1

Priceline.com 10% propagačný kód

Júla 18, 2025 POZRITE SI KÓD ES10
 • 4

Hotels.com až 10% propagačný kód

Júla 25, 2025 POZRITE SI KÓD TELS
 • 2

Kód kupónu na VRBO.com: zľava 50 USD na minimálne 3 noci

Júla 23, 2025 POZRITE SI KÓD WEEK

Viac výsledkov z podobných webov s kupónmi

© 2024 oxiDeals. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.